lekarz Wanda Zembrzycka-Zaborowska

Pani Dr.Bardzo miła. Z cudownym podejściem do dzieci. Badanie przebiega w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor,wszystko dokładnie tłumaczy rodzicom oraz dzieciom co będzie badane i w jaki sposób. Polecamy z całego serca.

Pani Doktor przeprowadza badania bardzo skrupulatnie. Jest przy tym rzeczowa, czyli tak jak lubię. Naprawdę super lekarka. Polecam

Wspaniały lekarz okulistyczny profesionalne podejscie do pacjenta nie wspomne o szyciu bede do konca zycia wdzieczny pani za zszycie mojej powieki zapewne nie jeden lekarz by miał z taka rana duzy problem serdecznie pozdrawiam