lekarz Weronika Chorążyczewskalekarz Weronika Chorążyczewska - zdjęcie profilowe

lekarz Weronika Chorążyczewska

Dermatolog

Dr Chorążyczewska leczy schorzenia dermatologiczne dzieci i dorosłych. Leczy choroby włosów, paznokci oraz skóry, przeprowadzając skuteczne kuracje trądziku, odbarwień, brodawek czy łuszczycy. Doktor Chorążyczewska przeprowadza w swoim gabinecie specjalistyczne badania, w tym badania dermatoskopowe znamion, przebarwień i stanów zapalnych. Specjalizuje się również w leczeniu chorób wenerycznych. Zajmuje się także profilaktyką nowotworów skóry i dolegliwości alergicznych.

Cena wizyty: 120zł

Jestem po kilku poważnych operacjach i cóż - moje ciało szpecą naprawdę mało atrakcyjne blizny. Dla kobiety to naprawdę duży kłopot, nie czuję się komfortowo ani w stroju kąpielowym, ani tym bardziej przed mężem...Udalam się do doktor Chorązyczewskiej z polecenia i powiem szczerze, że naprawdę odżywam. Oczywiście to długi proces, blizny nie znikną w tydzień czy dwa, ale widzę zmiany i wierzę w efekty.

pani doktor ma same pozytywne opinie i nie bez powodu!!!! jestem bardzo zadowolona z wizyty i efektów zapisanych leków. Efekt widać, czuję się lepiej i żyję BEZ WSTYDU!!! przemiła kobitka, oby więcej takich lekarzy!!!

Polecam!! Bardzo mila pani doktor, pomogla mi w trudnym problemie i troche wstydliwym. Zapisane tabletki pomagaja, jestem bardzo szczesliwa:-)

Świetny dermatolog! polecam, bardzo mi pomogła.

Świetny dermatolog! polecam, bardzo mi pomogła.

Dr Chorążyczewska pomogła mi zwalczyć bolesną chorobę skóry głowy. Chociaż do tej dolegliwości trzeba cierpliwości, bo leczenie trochę trwa, ona zawsze miała pomysł co dalej. Długo szukałam w Poznaniu lekarza, który naprawdę jest nastawiony na pomoc pacjentom.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Poznań"?

Gabinet Dermatologiczny Aleksander Karpisiewicz
Święty Marcin 43, Parter