mgr Weronika Iwanek

Logopeda, Neurologopeda

Pani Weronika pracuje z moim autystycznym synem jako logopeda , a także w ramach terapii SI drugi rok. Dziś z perspektywy czasu widzę, jak wiele osiągnęła swoją pracą i jak bardzo moje dziecko dzięki jej podejściu ruszyło do przodu z rozwojem. Kompetentny terapeuta z doskonałym podejściem do dziecka, potrafi zachęcić do pracy na zajęciach nie tylko pacjenta, ale sprawić, żeby w domu i rodzice z dzieckiem wykonywali zadane "ćwiczenia", bo zawsze znajdzie czas na rozmowę i wyłożenie swoich zaleceń i wysłuchanie ewentualnych pytań , czy wątpliwości rodzica. Opanowana, uśmiechnięta, ale gdy istnieje potrzeba-stanowcza i konsekwentna, ciągle ma nowe pomysły, mój syn uwielbia Ją i zajęcia z Nią . Gorąco polecam.

Jestem mamą 7 letniej Ani chorej na autyzm. Od pazdziernika 2011r regularnie co tydzień uczęszczamy na zajęcia SI, dzisiaj ani ja ani córeczka nie wyobrażamy sobie życia bez pani Weroniki-to świetny fachowiec.Bardzo pomocna, sumienna i uczciwa(wszystko stara się wytłumaczyć). Nie zdarzyło się-by była niemiła.Zdecydowanie polecam! GG

Jestem mamą 7 letniej Ani chorej na autyzm.

PANI WERONIKA IWANEK TO BARDZO DOBRY LOGOPEDA MÓJ SYN MARCIN MA AUTYZM MA BARDZO DOBRY KONTAKT Z PANIĄ WERONIKĄ POTRAFI DOTRZEĆ DO MOJEGO SYNA RADY KTÓRE UDZIELA SĄ BARDZO POMOCNE DO PRACY Z DZIECKIM W DOMU MARCIN BARDZ LUBI ZAJĘCIA CZEKA NA NIE ODLICZA DNI NA KALEDARZU WIĘCEJ TAKICH LEKAŻY

Dwójka moich dzieci korzysta z pomocy terapeutycznej u Pani Iwanek od września minionego roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Pani neurologopedy/terapeuty SI i bardzo wysoko oceniamy nie tylko Jej profesjonalizm, ale również zindywidualizowane podejeście do dziecka i pełne zaangażowanie. Pani Iwanek w swojej pracy odznacza się wysokim poziomem kreatywności i poczucia humoru co sprzyja powstawaniu w czasie zajęć przyjaznej atmosfery i sprawia, że dzieci szybko nawiązują z Nią bardzo dobrą relację. Pani Iwanek naszym zdaniem należy do wąskiej grupy specjalistów, którzy nie tylko pracują z dzieckiem przez określony czas, ale zachęcają rodzica do samodzielnej pracy z pociechą w domu, angażują rodzica w terapeutyczną relację z dzieckiem i zawsze służą dobrą radą. Gorąco polecam zajęcia u Pani Iwanek i niezmiernie cieszę się z faktu, ze tak dobry specjalista przyjmuje w takim małym mieście jak nasze.

Serdecznie polecam! Pani Iwanek to osoba bardzo kompetentna. Jestem zachwycona jej podejściem do przypadku mojego niezwykle wymagającego synka. Jest pierwszym logopedą (a było ich już 3...) z rejonu Żywca, który naprawdę pomógł mojemu dziecku. Efekty jej pracy podziwiają i chwalą także pozostali terapeuci mojego syna. Myślę, że Pani Iwanek to osoba, która jest w stanie pomóc nawet w wydawałoby się "nie rokujących dobrze" przypadkach czego ewidentnym przykładem jest moje dziecko! Wdzięczna Matka

Wciąż poszukujesz "Logopeda Żywiec"?

Bielsko-Biała
Żywiec