mgr Weronika Iwanek

Logopeda, Neurologopeda

Z pomocy, opinii i fachowości Pani Weroniki korzystamy od ośmiu lat. W swojej pracy z moją córką charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem, życzliwością, zrozumieniem i bardzo dobrym podejściem do dzieci. Obecnie córka kończy pierwszą klasę szkoły podstawowej, jej edukacja przebiega bez żadnych problemów. Myślę, że jest to świetny przykład na to, jak wiele może zrobić mądry i kompetentny terapeuta. Bardzo wiele, zawdzięczamy Pani Weronice i serdecznie polecamy innym rodzicom, których dzieci potrzebują dobrej i specjalistycznej pomocy.

Bardzo niemiła i ze słabym podejściem do małych dzieci. Dziecko z wizyty wyszło zestresowane i nie chciało już tam wrócić. Ja w czasie pierwszej wizyty usłyszałam, że moje czteroletnie dziecko nie potrafi usiedzieć na miejscu i jest rozpuszczone. Pozatym nie ma wady wymowy, tylko jest leniwe. Po roku okazało się w czasie wizyty u innego specjalisty, że wada jest. Nie polecam !

Pani Weronika pracuje z moim autystycznym synem jako logopeda , a także w ramach terapii SI drugi rok. Dziś z perspektywy czasu widzę, jak wiele osiągnęła swoją pracą i jak bardzo moje dziecko dzięki jej podejściu ruszyło do przodu z rozwojem. Kompetentny terapeuta z doskonałym podejściem do dziecka, potrafi zachęcić do pracy na zajęciach nie tylko pacjenta, ale sprawić, żeby w domu i rodzice z dzieckiem wykonywali zadane "ćwiczenia", bo zawsze znajdzie czas na rozmowę i wyłożenie swoich zaleceń i wysłuchanie ewentualnych pytań , czy wątpliwości rodzica. Opanowana, uśmiechnięta, ale gdy istnieje potrzeba-stanowcza i konsekwentna, ciągle ma nowe pomysły, mój syn uwielbia Ją i zajęcia z Nią . Gorąco polecam.

Jestem mamą 7 letniej Ani chorej na autyzm. Od pazdziernika 2011r regularnie co tydzień uczęszczamy na zajęcia SI, dzisiaj ani ja ani córeczka nie wyobrażamy sobie życia bez pani Weroniki-to świetny fachowiec.Bardzo pomocna, sumienna i uczciwa(wszystko stara się wytłumaczyć). Nie zdarzyło się-by była niemiła.Zdecydowanie polecam! GG

Jestem mamą 7 letniej Ani chorej na autyzm.

PANI WERONIKA IWANEK TO BARDZO DOBRY LOGOPEDA MÓJ SYN MARCIN MA AUTYZM MA BARDZO DOBRY KONTAKT Z PANIĄ WERONIKĄ POTRAFI DOTRZEĆ DO MOJEGO SYNA RADY KTÓRE UDZIELA SĄ BARDZO POMOCNE DO PRACY Z DZIECKIM W DOMU MARCIN BARDZ LUBI ZAJĘCIA CZEKA NA NIE ODLICZA DNI NA KALEDARZU WIĘCEJ TAKICH LEKAŻY

Dwójka moich dzieci korzysta z pomocy terapeutycznej u Pani Iwanek od września minionego roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Pani neurologopedy/terapeuty SI i bardzo wysoko oceniamy nie tylko Jej profesjonalizm, ale również zindywidualizowane podejeście do dziecka i pełne zaangażowanie. Pani Iwanek w swojej pracy odznacza się wysokim poziomem kreatywności i poczucia humoru co sprzyja powstawaniu w czasie zajęć przyjaznej atmosfery i sprawia, że dzieci szybko nawiązują z Nią bardzo dobrą relację. Pani Iwanek naszym zdaniem należy do wąskiej grupy specjalistów, którzy nie tylko pracują z dzieckiem przez określony czas, ale zachęcają rodzica do samodzielnej pracy z pociechą w domu, angażują rodzica w terapeutyczną relację z dzieckiem i zawsze służą dobrą radą. Gorąco polecam zajęcia u Pani Iwanek i niezmiernie cieszę się z faktu, ze tak dobry specjalista przyjmuje w takim małym mieście jak nasze.

Serdecznie polecam! Pani Iwanek to osoba bardzo kompetentna. Jestem zachwycona jej podejściem do przypadku mojego niezwykle wymagającego synka. Jest pierwszym logopedą (a było ich już 3...) z rejonu Żywca, który naprawdę pomógł mojemu dziecku. Efekty jej pracy podziwiają i chwalą także pozostali terapeuci mojego syna. Myślę, że Pani Iwanek to osoba, która jest w stanie pomóc nawet w wydawałoby się "nie rokujących dobrze" przypadkach czego ewidentnym przykładem jest moje dziecko! Wdzięczna Matka

Nie podpisuję się pod Państwa wcześniejszymi opiniami. Pani Iwanek odmowiła podjęcia się terapii mojego autystycznego syna. Liczyłam, że z tak dobrymi referencjami wystawionymi na specjalistycznych stronach internetowych uzyskam od niej pomoc.

Bardzo dobry specjalista. Pani Iwanek bez problemu odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości, poświęciła również mnie i mojemu Adasiowi dużo czasu. Bez wątpienia zna się na rzeczy. Polecam wszystkim Rodzicom!!! Aneta K.

Nie polecam. Zaskoczyła mnie arogancja p. Iwanek oraz sposób podejścia do mojego dziecka.