lekarz Wiesław Banaś

Prowadził moje dwie ciąże, byłam objęta również opieką po porodzie. Wróciłam z zagranicy po 5 latach nieobecności, niestety podejście do pacjentek, uprzejmość się nieco zmieniły na niekorzyść (korzystnie wypadają tylko kobiety w ciąży , z których prowadzenia jest stały dochód). Nadal nie zmienił się sposób zapisywania na wizyty, w poczekalni na wyznaczoną godzinę wizyty kontrolnej czekają 4 pacjentki (a covid?!), a w gabinecie ciąża obsługiwana przez 45 minut (może należałoby rozważyć aby ciężarne były objęte opieką w wybrane dni tygodnia? nie wspominając już o uciążliwości siedzenia i długiego czekania na wizytę). Położna na plus, system internetowej rezerwacji wizyty również, tylko dlaczego TO nadal nie działa???? Ilość czy jakość?

Chodziłam do doktora w trakcie ciąży. Lekarz nie potrafi obsługiwać urządzenia do usg i ktg. Nie potrafił całą ciążę rozpoznać płci, a na badaniach prenatalnych lekarz od razu umiał podać płeć. W trakcie pobytu tygodniowego w szpitalu nawet nie podszedł i nie znał mnie. Jest lekarzem zainteresowany kasą a nie pacjentem. Za receptę, zwolnienie kasuje. Umawia pacjentki na jedną porę. Kobiety w ciąży czekają nieraz 2 godziny. Nie wydaje rachunków. Odradzam, szczerze nie polecam.

Odradzam, szczerze nie polecam.

Wspaniały lekarz, godny polecenie! Leczę się u niego już od wielu lat i nigdy nie spotkałam się z jakimiś nieprzyjemnościami. Pan Doktor na świetne podejście do pacjentek, potrafi pomóc i wspierać - a wiem co mówię bo pomógł mi przejść ciążę z moją Małgosią, która była zagrożona. Na plus poprawiły się warunki w gabinecie. Duży, wyremontowany gabinet z przemiłymi Paniami położnymi. Jeszcze raz serdecznie polecam!

Jeszcze raz serdecznie polecam!

Brak słów,tylko żal że przez długi czas człowiek miał nadzieję iż ma do czynienia z naprawdę fajnym lekarzem.Kasa,kasa,kasa ...pacjentki to tylko kury znoszące złote jajka w postaci pieniędzy.

Lekarz przesympatyczny, wszystko wytłumaczy o wszystkim poinformuje i doradzi jest tylko jedno ALE kolejki! masakryczne ostatnio czekałam 2h byłam umówiona na 18 a weszłam o 20 to bardzo ciężkie dla kobiety w ciąży

chodze do pana doktora już dwa lata, trafiłam do niego ponieważ miałam bardzo bolesne bóle pobrzusza i jajników <była to moja pierwsza wizyta > dostałam leki i przeszło, tylko że zaczeły sie inne problemy.. codziennie bolały mnie jajniki i miałam duże opławy, pan doktor juz od ponad 2 lat leczy mnie tab antykoncepcyjnymi, zmienia mi je co chwile i do dnia dzisiejszego mój stan sie nie poprawił, jestem młoda a trucie mnie takimi tab do niczego dobrego nie prowadzi.. może innym pomoże ale innym może zaszkodzic..

Gorąco Polecam. Mało mamy w naszym kraju prawdziwych lekarzy z powołania.

Gorąco Polecam. Mało mamy w naszym kraju prawdziwych lekarzy z powołania.

Mój maleńki Jasio bardzo dziękuje Panu Doktorowi za pomoc w przyjściu na świat :) Doktor - rewelacyjny!

Dwie ciąża, dodam, że mocno zagrożone doprowadził do szczęśliwego rozwiązania. Polecam z całego serca. Trzeba niestety swoje odczekać w poczekalni, co świadczy o tym, że to jednak dobry specjalista w swojej dziedzinie. Polecam jako położnika.

z tego co słyszałam lekarz dobry na typowo kobiece sprawy, ale niestety nie ciąże. przekonałam się o tym na własnej skórze kiedy to będąc w 6 tygodniu ciąży usłyszałam od tegoż lekarza, żę mamy problem ponieważ na 100% nie jestem w ciąży, nie "zbiera" mi się na miesiączkę i najprawdopodobniej będę miała problem z zajściem w ciążę kiedykolwiek. dostałam silne leki na wywołanie miesiączki po których wymioty i ból głowy nie dawały mi spokoju. myślałam, że się przekręcę. na szczęście 2 dni później trafiłam do innego lekarza który zdiagnozował ciążę i poprowadził ją do końca. a leki od pana B podziałały źle tylko na mnie na szczęście nie na bobaska. i mogę powiedzieć też o znajomej która o mało nie została "wyczyszczona" bo podobno miała dwie cysty, które w szpitalu okazały się główką i brzuszkiem płodu (ale to podobno wina fatalnego sprzętu do USG w poradni publicznej). może prywatnie jest inny. nie wiem i nie chcę sprawdzać. temu panu dziękujemy.