prof. dr hab. n. med. Wiesław Drozdowski

Neurolog

Lekarz jest bardzo dobry. Dzięki Panu Profesorowi po udarze mąż wrócił do sprawności fizycznej.

Witam. leczyłam się u Prof. w 2005 roku. Pomogły mi jego metody leczenia. Leczył u mnie nerwicę. Do dzisiaj jest ok. Tak więc polecam.

Wizyta na fundusz u tego lekarza niewiele daje.

Wizyta na fundusz u tego lekarza niewiele daje.

Rzeczowy, ogromna wiedza, gorąco POLECAM!!!!

Rzeczowy, ogromna wiedza, gorąco POLECAM!!!!

niby starszy lekarz ale slaby nie wyleczyl mnie z mojej choroby

niby starszy lekarz ale slaby nie wyleczyl mnie z mojej choroby

Nie polecam tego lekarza. Nie tłumaczy przyczyny choroby, jest niezbyt uprzejmy, przypisuje leki z uporem maniaka mimo że po roku ich brania nie ma poprawy a wręcz jest odwrotnie. Po którejś wizycie mojej mamie, która ma 78 lat i choruje na poważną chorobę neurologiczną dotyczącą mięśni, powiedział: TEJ CHOROBY W TYM WIEKU SIĘ NIE LECZY. A gdyby ktoś z jego matka, ojciec lub inny członek rodziny zachorował na tą chorobę to też by tak powiedział? A gdzie etyka lekarska? Chyba ten pan się miną z powołaniem a medycynę skończyła chyba dlatego, że może to był popularny kierunek, a nie z powołania i chęci pomocy innym.