lek. med. Wiesław Filipkowski

Endokrynolog, Ginekolog

Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Pan doktor podszedł do problemu kompleksowo.Wyjaśniliśmy problem ginekologiczny i endokrynologiczny na jednej wizycie.Wiem w końcu na czym stoję.Okazało się że moje problemy z zajściem w ciążę mogą mieć związek z chorą tarczycą.W końcu światełko w tunelu.Jestem dobrej myśli.

Doktor jest świetnym specjalistą.,bardzo skutecznym lekarzem.U mnie bezbłędnie postawił diagnozę i po leczeniu były zamierzone efekty.Polecam bezwzględnie

Ja też uważam że to jest świetny specjalista i pierwszorzędny operator.Moje miesiączki to był koszmar,lało się ze mnie jak z kranu ,osłabienie,bóle głowy,beznadzieja.Lekarz rodzinny dawał mi ciągle żelazo ale i tak nic mi nie dawało bo przychodziła miesiączka i znów jazda.Rodzinny w końcu nie wytrzymał i bezwzględnie skierował mnie do ginekologa.Mówił że ma zaufanie do doktora Filipkowskiego bo operował jego mamę więc ja też poszłam.Ładny gabinet usg ,badanie,i okazało się że mam mięśniaki do operacjii.STRES ,operacja i w końcu mam spokój.Dzieci nie poznają mnie.Czuję się bardzo dobrze mogę być krwiodawcą /tak mówi rodzinny/ A blizny prawie nie widać

Dr Filipkowski jest świetnym fachowcem i miłym człowiekiem ,100% profesjonalistą.Poroniłam dwa razy i co -mówiono mi że jestem młoda,że to się zdarza,proszę próbować.Nie ryzykowałam ,poszłam do doktora Filipkowskiego który zrobił dokładne badania i stwierdził zespół antyfoslipidowy dał mi leki i zastrzyki.Drżałam przez całą ciążę bo nie wierzyłam że się uda i co - udało się!!!!Mam piękną MARTUSIE i myślę jeszcze o JASKU.Też pójdę do doktora Filipkowskiego

Miałam 3 poronienia wczesnych ciąż.Leczyłam się u różnych lekarzy i ciągle roniłam.Jak zaszłam w kolejną ciążę koleżanka powiedziała mi- tylko dr Filipkowski.Doktor zlecił mi badania i stwierdził zespół antyfoffolipidowy-dał leki i ciąża rozwija się.Sama nie mogę w to uwierzyć.Jest już 22 tygodnie.Doktor mówi że będzie dziewczynka !!!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Elbląg"?

Al. Wolska Polskiego 5
83-110 Tczew