lekarz Wiesław Godzisz

Urolog

Bardzo dobry kontakt z lekarzem, uprzejmy , kompetentny , cierpliwy , potrafi wytłumaczyć pacjentowi chorobę , dzięki niemu na pewno członek mojej rodziny czuje się teraz o wiele lepiej ,a komfort jego zycia jest nieporównywalnie lepszy niż przed podjęciem leczenia.

Dobry lekarz , zna się na rzeczy , bezpośredni w kontakcie z pacjentem. Godny polecenia.

Nie polecam, tego lekarza nikomu. Leczył dziadka, i nie poznał się mimo, że miał wyniki badań iż grożna bakteria zaatakowała. Gdybyśmy opierali się tylko na opinii Godzisza to dziadek by już nie żył, ale dzięki wizycie w Lublinie dało się go uratować. Nie polecam kompletnie.

Ten lekarz zna się na tym co robi. Polecam.

Ten lekarz zna się na tym co robi. Polecam.

doskonały lekarz w kontakcie z pacjentem . kompetentny . dobry urolog . polecam pana doktora

Z tak cierpliwym lekarzem spotykam się pierwszy raz w życiu.Tłumaczy chorobę i metodę leczenia jak małemu dziecku, nie da się nie zrozumieć.leżąc w szpitalu nie odczuwa się na"obchodzie", że przyszedł pan ORDYNATOR tylko "zwykły" człowiek znający się na swoim fachu. NIE BÓJCIE SIĘ UROLOGI I NIE CZEKAJCIE Z BÓLAMI TUTAJ PRACUJĄ ZAJEBIŚCI LEKARZE. ewa

Miły i kompetentny lekarz urolog, godny polecenia wszystkim.

Miły i kompetentny lekarz urolog, godny polecenia wszystkim.