prof. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelekprof. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelek - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelek

Prof. zw. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelek

Prof. zw. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelek

Studia stomatologiczne odbyłem w latach 1966-1971. W tym okresie pracowałem w Komisji Kultury ZSP, byłem członkiem Rady Roku oraz uczestniczyłem (na IV roku) w pracach Koła Naukowego STN przy Zakładzie Protetyki Stomatologicznej. Będąc studentem V roku odbyłem miesięczną praktykę w Zagrzebiu (Jugosławia). Za wyniki uzyskane z egzaminów dyplomowych otrzymałem Nagrodę Rektorską. Po uzyskaniu dyplomu w roku 1971 rozpocząłem pracę w Zakładzie Protety...

Polecam Profesora, to marka sama w sobie. Osoba bardzo ciepła i przesympatyczna, jednocześnie człowiek o ogromnej wiedzy i cierpliwości, szczególnie dla pełnych obaw pacjentek. Pozdrawiam!

Bardzo kompetentny specjalista, w rozmowie człowiek spokojny, konkretny i miły. Zabiegi pod okiem p. Profesora wspominam dobrze, jest to z pewnością osoba budząca zaufanie.

Polecam Pana Profesora. Przemiły człowiek i dobry specjalista. Robił mi implanciki 5 i 6tkę, więc mam wreszcie kompletny garnitur ząbków!:)

Polecam tego Pana. Bardzo ciepły i ogarnięty facet. Zna się na swojej specjalizacji i potrafi wszystko w bardzo prosty sposób wyjaśnić. Mi zaplanował wszystkie zabiegi i u niego miałem właśnie wstawione implanty.

Bez wątpienia jest to autorytet w swej dziedzinie. Widać od razu, że wie o czym mówi i, że się na tych tematach zna. Dobrze wspominam wizyty u p. Profesora.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

os. Tysiąclecia 72 lok. 32
61-255 Poznań