lekarz Wiesław Janusz

Chirurg ogólny, Ortopeda

Serdecznie polecamy !!!Pan doktor jakich niestety jest już bardzo mało.Kultura oraz podejście do pacjenta wzorowe .Wszystko wytłumaczy i fachowo pomoże zawsze stawia nas na nogi. Najlepszy ortopeda .

Kompletny brak szacunku dla pacjenta. Dużo wcześniej umówiona wizyta została odwołana bez konkretnej przyczyny, następna wizyta nie odbyła się, ponieważ ,,Pan Doktor poszedł wcześniej do domu".

IDEALNY LEKARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przychylam się do wpisu do książek Panie lekarzu, dzięki Panu i drugiemu członkowi komisji mam do dnia dzisiejszego problemy, mam ogromny żal do obu orzekających, i przymiotniki, którymi Pan Wisław jest obdarzany nie mają się nijak do rzeczywistości.

Na doktora Janusza, trafilismy całkiem niedawno,ze złamaną rączką naszej małej córeczki....Zaczeliśmy od szpitala w Cieszynie, był to jednak poważny bład...Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza, jak lek.Wiesław Janusz! Z czystym sumieniem polecam naprawdę tego lekarza. Super specialista, ponadto przemiły i sympatyczny człowiek! Pozdrawiam.

Super lekarz, byłam u niego kilka lat temu z wrastającym paznokciem którego leczyłam trzy lata bez skutku u innych lekarzy chirurgów, nic nie pomagało, pomimo kilku zabiegów wycinania paznokcia nadal wrastał. Dopiero kiedy trafiłam do doktora Janusza udało wyleczyć się palec całkowicie. Zabieg wykonał szybko, bezboleśnie, na wizytach kontrolnych zawsze dokładnie sprawdzał czy wszystko ok, przepisywał odpowiednie leki, maści, leczył do samego końca aż był pewien że paznokieć nie wrośnie znowu. Polecam doktora Wiesława Janusza w 100%!!! Jeszcze nigdy nie trafiłam na tak dobrego chirurga, miłego człowieka, dbającego o pacjentów, pomimo wizyt na NFZ.

swietny lekarz od pierwszej wizyty wzbudzajacy zaufanie przed 3 laty naprawił moja pogruchotaną kośc piętową tak ze swobodnie teraz jezdze na nartach w miedzyczasie miałem skarecone kolano trafiłem do św. Łukasza i to był bład , tzreba było z powrotem wrócic do dr. Janusza

bardzo dobry i zyczliwy, przy wizycie odnosi sie wrażenie, ze rozmawia sie z bliską osobą

Znakomity specjalista.....do tego przemiły człowiek, ciepły....delikatny.....idealny.

Leczę się już u niego 7lat 5 operacji i teraz artroskopia.Cudowny człowiek i super lekarz nie zamieniłabym na innego.Polecam każdemu,pozdrawiam.