lekarz Wiesław Janusz

Chirurg ogólny, Ortopeda

IDEALNY LEKARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przychylam się do wpisu do książek Panie lekarzu, dzięki Panu i drugiemu członkowi komisji mam do dnia dzisiejszego problemy, mam ogromny żal do obu orzekających, i przymiotniki, którymi Pan Wisław jest obdarzany nie mają się nijak do rzeczywistości.

Na doktora Janusza, trafilismy całkiem niedawno,ze złamaną rączką naszej małej córeczki....Zaczeliśmy od szpitala w Cieszynie, był to jednak poważny bład...Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza, jak lek.Wiesław Janusz! Z czystym sumieniem polecam naprawdę tego lekarza. Super specialista, ponadto przemiły i sympatyczny człowiek! Pozdrawiam.

Super lekarz, byłam u niego kilka lat temu z wrastającym paznokciem którego leczyłam trzy lata bez skutku u innych lekarzy chirurgów, nic nie pomagało, pomimo kilku zabiegów wycinania paznokcia nadal wrastał. Dopiero kiedy trafiłam do doktora Janusza udało wyleczyć się palec całkowicie. Zabieg wykonał szybko, bezboleśnie, na wizytach kontrolnych zawsze dokładnie sprawdzał czy wszystko ok, przepisywał odpowiednie leki, maści, leczył do samego końca aż był pewien że paznokieć nie wrośnie znowu. Polecam doktora Wiesława Janusza w 100%!!! Jeszcze nigdy nie trafiłam na tak dobrego chirurga, miłego człowieka, dbającego o pacjentów, pomimo wizyt na NFZ.

swietny lekarz od pierwszej wizyty wzbudzajacy zaufanie przed 3 laty naprawił moja pogruchotaną kośc piętową tak ze swobodnie teraz jezdze na nartach w miedzyczasie miałem skarecone kolano trafiłem do św. Łukasza i to był bład , tzreba było z powrotem wrócic do dr. Janusza

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bielsko-Biała"?

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej

Robert Gulewicz

Lekarz sportowy
Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Nad Niprem 14
None
Zdrowie i Rehabilitacja s. c.
ul. Powstańców Śląskich 8
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska