dr n. med. Wiesław Kaczmarek

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Wspaniały lekarz. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Przeprowadził mi zabiegi cieśni nadgarstka obu rąk oraz leczenie zapalenia rozcięgna podeszwowego. Wszystko poszło super. A do tego bardzo miły i sympatyczny człowiek. Szczerze polecam.

Wysokiej klasy specjaliści o dużej wiedzy i doświadczeniu. Z profesjonalnym podejściem w którym priorytetem jest pacjent.

Jestem zadowolony z leczenia. Bardzo rzeczowy. Trafna diagnoza. Skuteczne leczenie. . .

Bardzo dobry lekarz, w sposób przystępny tłumaczy wszystkie aspekty choroby. Trafnie stawia diagnozę i wybiera skuteczną metodę leczenia.

Dr Kaczmarek to doskonały fachowiec i cudowny człowiek!!! Miałam operowane haluksy 2 miesiące temu, a stopy mam już niemal idealne (trochę są jeszcze spuchnięte). SZCZERZE POLECAM PANA DOKTORA!!!!!!!!!!! Beata K. z Poznania

Beata K. z Poznania

Bardzo dobry lekarz miły serdeczny ....polecam

Bardzo dobry lekarz miły serdeczny ....polecam

Mam bardzo chory kręgosłup i dzięki Temu Lekarzowi mogę normalnie żyć i cieszyć się życiem,bardzo polecam,miły i potrafi poświęcić dużo czasu pacjentowi,spełnił moje oczekwania w 100procentach.Oby więcej lekarzy Takich.Ale niestety nie każdy ma takie powołanie i zamiłowanie do swojej pracy jak P.dr.Wiesław Kaczmare.Dziękuję za wszystko.

Wspaniały fachowiec, zoperował mi stopę przed dwoma miesiącami.Stopa idealna, mogę już prawie biegać.Miły, sympatyczny, naprawdę polecam.

Pan doktor na pewno potrafi: Zrobić USG i ściągnąć płyn ze stawów. Co do interpretacji USG mam wątpliwości, bo nic niepokojącego nie zauważył, a płyn w stawie pojawił się po kilku dniach. Poza tym: Zauważył, że coś przeskakuje w okolicy stawu, ale się tym zupełnie nie zajął. Potrafi na kilkanaście minut wyjść z gabinetu, po czym powrócić i nawet nie powiedzieć przepraszam, a pacjent czeka. Ma ciekawą stronę internetową i być może wiedzą teoretyczną, a praktyką jednak jest gorzej.

Pan doktor na pewno potrafi:
Poza tym:
Zauważył, że coś przeskakuje w okolicy stawu, ale się tym zupełnie nie zajął.

Dnia 10 czewca 2011 r przeszedłem w Poznaniu zabieg-kapoplastyka biodra.Po 6 miiesiącach czuję się znakomicie.Mam 58 lat-chodzę na siłownię,jeżdżę na rowerze i za miesiąc wybieram się na narty[za zgodą lekarza].Polecam wszystkim ten zabieg.Nie czekajcie na ostatnią chwilę.