lekarz Wiesław Klaper

Fizykoterapeuta

Witam, Co do Pana Wiesława nie mam żadnych zastrzeżeń. Potrafi pomóc człowiekowi, doradzić. Po masażach zleca kolejne "zabiegi" aby tylko ktoś poczuł się lepiej. Bardzo mu jestem wdzięczny za ten profesjonalizm. Przyznam szczerze, że mam troszkę zastrzeżenia co do rehabilitantek. Wcześniej nie zwracałem na to ...

Witam,
Co do Pana Wiesława nie mam żadnych zastrzeżeń. Potrafi pomóc człowiekowi, doradzić. Po masażach zleca kolejne "zabiegi" aby tylko ktoś poczuł się lepiej. Bardzo mu jestem wdzięczny za ten profesjonalizm. Przyznam szczerze, że mam troszkę zastrzeżenia co do rehabilitantek. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi ale ostatnio już zaczęło mi to przeszkadzać. Nie chce tutaj mówić o wszystkich dziewczynach bo nie wszystkich to dotyczy. Przychodzą ludzie, którzy mają problem ze zdrowiem i przychodząc chcą wyjść jak nowo narodzeni. Gdy jestem masowany często słyszę rozmowy dotyczące "idź zobacz ile jeszcze jest ludzi","kogo wybierasz tego z lędźwiami czy z kolanem?" lub rozmów prywatnych. Ostatnio troszeczkę zostałem zbyty przez jedną dziewczynę jeśli chodzi o masaż. Zrobiła go nie dokładnie. Zawsze czułem że jestem dobrze wymasowany,rozluźniony a tym razem tego nie poczułem. Dziewczyna była zmęczona-ja to doskonale rozumiem, ale podejście miała beznadziejne. Nie będę mówił o którą dziewczynę chodzi bo nie chce tutaj robić jej na złość, ale po prostu jest mi przykro, że człowiek przyjdzie z bólem, zapłaci a dziewczyna nie zrobi tego co trzeba. W trakcie masażu, jedna się jej pyta kiedy kończy na co ona odpowiedziała że za chwilkę gdyż poźniej chciała wybrać pacjenta, który ma mniejsze dolegliwości, aby mieć mniej roboty. Przez co zostałem wymasowany na szybkiego. Zawsze lubiłem te uśmiechnięte dziewczyny, ale zaczęło mi to przeszkadzać. Prywatne rozmowy, kto kogo bierze bo zaraz jest tyle i tyle ludzi, ta chce do domu, ta nie ma siły. Mimo tego masażu Pan Wiesław porobił koło mnie jak trzeba i też dzięki niemu zapomniałem o tamtej sytuacji.
Mam nadzieję, że coś się zmieni u dziewczyn bo Pan Wiesław jest naprawdę super człowiekiem z podejściem profesjonalnym do człowieka a szkoda, że niektóre dziewczyny mu to psują.
Mam nadzieję, że coś się zmieni.
Pozdrawiam.

Polecam w 100%. Skutecznie, profesjonalnie, z wyczuciem i baaaardzo miło. Jestem pod wrażeniem oferowanych usług. To działa! Wracam do zdrowia :)

Witam, ja trafiłem do pana Wiesława z przepuklina kregoslupa, czuje dużą poprawe. Jest pelen profesjonalizm a do tego bardzo fajna atmoswera :)

Trafiłem do Wiesława przez przypadek, miałem bardzo duże problemy z kręgosłupem, gdyż nie mogłem już chodzić. Dowożono mnie do Wiesława w ciągu miesiąca postawił mnie na nogi. Teraz mogę normalnie pracować i funkcjonować. Konkretny specjalista jestem jego wielkim dłużnikiem i polecam go wszystkim.

Po wielu próbach poszukiwania dobrego fizjoterapeuty, natrafiłem na pana Wiesława. To był strzał w dziesiątke. Profesjonalne podejście do problemu, miła i sympatyczna obsługa. Bardzo polecam !

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Fizykoterapeuta Tarnów"?

None
ulica Słoneczna 32

Robert Gliwa

Gabinet Masażu i Fizykoterapii
Bema 5, 33-100 Tarnów

Marta Kozioł

Zesp.Przych.specjalist

Tarnów

POLA Zakład usług rehabilitacyjnych i masażu
osiedle Zielone 23/15

ul.Mostowa