lekarz Wiesław Koper

Dobry specjalista. Miły , kulturalny i z poczuciem humoru. Właściwie zdiagnozował, sprawnie operował i zapewnił właściwą opiekę na oddziale.

Leżałam w szpitalu po terminie tydzień. Lekarz mówił mi co i jak, po badaniu wiedziałam czy mam rozwarcie czy nie. Co wyszło z badan tez mi powiedział. Lekarz jak lekarz ma pełno pacjentek, którymi musi się zająć. Miałam wrażenie że w szpitalu przebywa prawie 24h na dobę bo bardzo dużo go widywałam na wizytach. Jest stanowczy i bardzo konkretny. Powie co ma powiedzieć i tyle. Ja polecam :-)

Chodząca tragedia. Nie polecam kontaktu z tym panem jeżeli komuś życie mile!!!!!!!!!!!!!!!!! Z tego co widzę nie tylko ja mam taką opinię o tym "lekarzu"

Ten "lekarz" doprowadzil do zatrucia mojego dziecka podczas 30 godzinnego porodu, poród z uzyciem vacum tylko dlatego ze nie widzial tego co bylo oczywiste.o ttm jak obchodzi sie z pacjentkami nie.wspomne. Pozbawil mnie pierwszych najpikniejszych chwil z moja kruszynka. Wszystko potoczylo by sie inaczej gdyby zlecil cc teraz musimy naprawic to co zepsół ten "lekarz", niepolecam

Polecam lekarza Kopera. Uważnie i w jasny sposób tłumaczy rzeczy związane z chorobą, kulturalny i miły co powoduje, że wizyty nie są tak stresujące. Szczerze mówiąc nie rozumiem negatywnych komentarzy, bo leczę się u doktora już prawie 10 lat i nie spotkałam się z sytuacją, by nie miał dla mnie czasu. Polecam.

Pan doktor jest gburowaty, nieuprzejmy i zadufany w sobie. Wiecznie nie ma czasu dla swoich pacjentek stąd wizyta trwa parę minut. Byłam u tego lekarza będąc w pierwszej ciąży i wizyta zaczęła się od pytania gdzie mam test ciążowy z wynikiem, bo skąd on ma wiedzieć czy ja w ogóle w ciąży jestem. Nie wykonał badania ginekologicznego, ani badania USG. Potem miałam styczność z tym lekarzem na oddziale w szpitalu, już po porodzie, gdzie potwierdził moje dotychczasowe zdanie o swojej osobie. Zdecydowanie nie polecam!

Nie wykonał badania ginekologicznego, ani badania USG.

Zdecydowanie nie polecam!

Odradzam. Byłam z problemem upławòw i kontrolą w ramach NFZ. "Lekarz" zrobił ze mną wywiad. Zadał pytanie czy to upławy czy może jednak śluz. Powiedziałam że wiem, jak wygląda moj sluz i na pewno to wodniste upławy. Bez kontroli i badania wypisał lek.... Poprosiłam o recepte na tabl anty to zrobił problem, że nie ma pustych recept i musiałam po nie zajść do recepcji. Rozumiem że NFZ ale płace za to. Poza tym przyznam, że widze takie rzeczy pierwszy raz ...

Lekarz miły ale co z tego skoro lekceważy problemy. Nie słucha co się do niego mówi, ignoruje pytania. Nie polecam, zawiodłam się. Wizyta trwa 5 minut

Nie polecam doktora, byłam jego pacjentką, bardzo chamski, nieuprzejmy, tak się zajął moją ciążą, że urodziłam 26tygodniu, z tego co wiem nie jestem jedynym takim przypadkiem. Zawalił na całej linii. Nie zauważył niewydolności szyjki macicy. Byłam jego prywatną pacjentką. Po prostu masakra. Nie polecam...

minus to tylko zbyt duży koszt wizyty,a wizyta trwa jakies 10 min ponieważ dr śpieszy się kiedy jest dużo pacjentek ;/