lekarz Wiesław Kostrzak

2,9
2,7

Niemiłe i nieprofesjonalne podejście do pacjentki. Podczas badania, Pan Doktor prześmiewczo pozwala sobie poruszać kwestię wagi i wyglądu w sposób obraźliwy (mimo mojego dwukrotnego zwrócenia uwagi o dyskomforcie poruszanego tematu - ze względu na towarzyszącą temu chorobę, która całkowicie nie jest związana z wizytą). Nie zabrakło niestosownych pytań i uwag, które w czasie wykonywanego badania nie powinny mieć miejsca. Nie polecam wizyt młodym kobietom (szczególnie, jeżeli ma stanowić pierwsze zetknięcie z ginekologią), to doświadczenie, które pozostawia nieprzyjemne wspomnienia. Pan Doktor, z całym szacunkiem, nie powinien już przyjmować pacjentek. Mamy tutaj ...

Nie polecam wizyt młodym kobietom (szczególnie, jeżeli ma stanowić pierwsze zetknięcie z ginekologią), to doświadczenie, które pozostawia nieprzyjemne wspomnienia. Pan Doktor, z całym szacunkiem, nie powinien już przyjmować pacjentek. Mamy tutaj do czynienia z jawnym wykluczeniem i podziałem osób ze względu na wygląd, budowę i wagę - prywatne poglądy lekarza nie powinnym w żadnym stopniu oddziaływać na przebieg wizyty.

Mam nadzieję, że sama wiadomość trafi do zainteresowanego, polecam trochę autorefleksji. Hipokryzją byłoby wytykanie błędów w wizerunku zewnętrznym owego lekarza (a jest ich całkiem sporo - bawiąc się w niskie zagrania doktora), a do tego poziomu wstyd się zniżać.

Pozdrawiam
M.

Jestem w szoku jak czytam złe opinie chodzę do doktora 25 lat, prowadził moja ciąże, teraz do tego doktora chodzi moja córka, myślicie ze gdyby coś było nie tak to chodzlabym tyle lat? Polecam

Omijać szerokim łukiem! Poszłam do tego lekarza nie czytając opinii o nim. Siedząc w poczekalni zaczęłam czytać opinie i miałam ochotę uciec.. ale tego nie zrobiłam i to był błąd. Najgorszy ginekolog u jakiego byłam! Odniosłam wrażenie, że lekarz w ogóle nie miał zamiaru mi pomóc tylko chciał jak najszybciej skończyć wizytę - na bolącą pierś doradził mi, żebym wzięła paracetamol, nie zlecił, żadnych badań. Poza tym lekarz jest arogancki, niemiły i nietaktowny. Czułam się jakbym rozmawiała z jakimś chłopem ze wsi, a nie z lekarzem.

Polecam nie miałam nigdy nic mu do zarzucenia!!

Polecam nie miałam nigdy nic mu do zarzucenia!!

Ja byłam u tego lekarza mimo komentarzy jakie tu się pojawiają. Była to moja pierwsza wizyta i raczej dobrze ją oceniam Lekarz naprawdę jest miły na spokojnie przeprowadzał badanie uprzedzając co będzie robił. Także pewnie to zależy od humoru dr. Moim zdaniem badanie trwało trochę za krótko i nie było ono dokładne.

Skandal tego człowieka trudno nawet oceniać!!!

Skandal tego człowieka trudno nawet oceniać!!!

Witam, ja również nie polecam. Szkoda, że wtedy nie miałam o tym pojęcia, swojego zdania. Być może łatwiej byłoby mi zajść w późniejsze ciąże. Zaprowadziła mnie do niego ciocia lata temu, bo w wieku lat 16 (teraz mam 31) miałam poważne problemy z miesiączką, a raczej jej brakiem (tylko 1 i dalej nic). Pan doktor zaczął moje leczenie od przepisania silnych tabletek antykoncepcyjnych, które to kontynuował przez lata. Nic tym nie wyleczył, może przyczynił się do późniejszych problemów. Początkowo nie zdawałam sobie z tego sprawy, potem w wieku lat 18 ...

Witam,
Pan doktor zaczął moje leczenie od przepisania silnych tabletek antykoncepcyjnych, które to kontynuował przez lata. Nic tym nie wyleczył, może przyczynił się do późniejszych problemów. Początkowo nie zdawałam sobie z tego sprawy, potem w wieku lat 18 było mi to na rękę, bo wtedy poznałam swojego męża:) ale kiedy w wieku 24 lat zaczęliśmy starać się o dziecko i okazało się, że problem znowu dał o sobie znać, Pan doktor nie umiał pomóc.
Teraz jestem w 2 ciąży, pomógł inny lekarz. Mam wrażenie, że przepisywał tabletki, nic nie badał, nie pytał, wszystko było mu na rękę póki chodziłam do jego prywatnego gabinetu. Wizyta błyskawiczna, 'typ gburowaty', z zegarkiem w ręku.
NIE NIE NIE. Bardzo żałuję, że był moim 1 lekarzem.
I jeszcze jedno, kiedyś chcąc sprawdzić czy byłam w ciąży i czasami nie poroniłam samoistnie na samym początku kazał podnieść bluzkę w celu obejrzenia piersi, po czym boleśnie ścisnął sutki i orzekł, że nie.
Do tej pory to pamiętam, było to dla mnie wielce nieprzyjemne i do tej pory nie wiem czemu miało służyć.
Kobiety, dziewczyny, pamiętajcie, w dobie moich ciotek nie było internetu, nie ufajcie ciotkom, czytajcie opinie, szukajcie, wybierzcie dobrze dla siebie by się nie skrzywdzić.

Witam wszystkie Panie jestem pacjentką dr Kostrzaka od 16 lat prowadził obie moje ciąże młodsza córka ma już 12 lat i cały czas chodzę do Pana doktora nawet już moja córcia była na konsultacji u Pana doktora śmiejemy się że kolejne pokolenie zostało odchowane - szczerze polecam jest fachowy troskliwy wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania , te bardzo negatywne opinie to albo nieporozumienie albo czysta złośliwość.pozdrawiam

Po wizycie u dr Kostrzaka żałuje że nie noszę przy sobie dyktafonu!!! Byłam na wizycie (ze względu na chorobę mojej ginekolog poszłam do tego pana bo miał jeszcze terminy) w ciąży. Badanie ginekologiczne trwało 3 sekundy, a usg 5 sekund!!!! nie wiem po co w ogóle miałam się rozbierać... lekarz niemiły, odpowiadał na pytania tekstem "to jest zaawansowana ciąża nie będzie już lżej" - a dodam że jest to moja druga ciąża i moje pytania wiążą się tylko z dużymi wątpliwościami. i co najciekawsze gdy poprosiłam o L4 (mam je od 2 miesięcy ze względu na typ pracy) pan stwierdził że nie może mi go wystawić bo nie ma historii ciąży i nie widzi problemów - ALE jak przyjdę na wizytę prywatną to mi oczywiście wypisze L4 bo rozumie że praca nie nadaje się dla ciężarnej i zbada mnie na porządnym sprzęcie!!!! to po co on tam pracuje na 'nie porządnym' sprzęcie??? NIE POLECAM!!!!

podczas pierwszej ciazy znalazlam sie u niego....... pod koniec szostego miesiaca mimo mojego zlego samopoczucia nie chcial mi wypisac zwolnienia lekarskiego twierdzac ze ciaza to nie choroba,a dwa tyg. przed porodem mam dopiero prawo odpoczac idac na wczesniejszy maciezynski..... brak słow............. nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!