lekarz Wiesław Koterla

Internista, USG

2,5

Nie zamieszczam opinii ale w tym przypadku zdecydowałam się ją wystawić. Lekarz zdecydowanie kompetentny. Robił mi usg jamy brzusznej i jego diagnoza - różniąca się znacznie od opinii innych lekarzy - jako jedyna była trafna. Był kompetentny i uprzejmy. Wspominam tego lekarza bardzo pozytywnie.

Żuje gumę podczas wykonywania badania, nic nie tłumaczy pacjentowi poprostu porażka nie lekarz

Wykonywał USG tarczycy. Przed badaniem długo rozmawiał przez telefon w prywatnej sprawie, a miał opóźnienie 45 min i kolejkę oczekujących pacjentów. Po badaniu mój wynik wydał obcej osobie. Pomyłka nie lekarz.

Pomyłka nie lekarz.

Lekarz bardzo niemiły i arogancki - pomylił się z zawodem. Łaskę robi swoją osoba , a pacjentów traktuje jak intruzów.