dr hab. n. med. Wiesław Kruszewski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Jestem po operacji piersi. Lekarz godny polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta, duże zaangażowanie w każdy indywidualny przypadek i wybranie optymalnej formy zabiegu chirurgicznego. Precyzja wykonanej operacji, bierze pod uwagę końcowy efekt tak aby defekt po zabiegu był jak najmniej szpecący. Wysoka kultura osobista, otwarty, przyjacielski, spokojnie można zaufać takiemu lekarzowi - dziękuję.

Doskonały specjalista. Kompetentny, cierpliwy, wyrozumiały i konsekwentny w leczeniu swoich pacjentów. Dociekliwy i dbający o najmnieszy szczegół nawet jeśli nie jest to bezpośrednio związane z chirurgią. Dziękuje Panie Profesorze za opiekę i leczenie mojej mamy.

super lekarz, z właściwym podejściem do pacjenta z takim rodzajem choroby, daje nadzieję, jest wyrozumiały i rzetelny. Operacje przebiegła pomyślnie, pomimo wykrytego w trakcie przerzutu.

polecam, uważam,żę jest najbardziej kompetentnym chirurgiem jakiego znam

polecam, uważam,żę jest najbardziej kompetentnym chirurgiem jakiego znam

Wzór lekarza!!!!!! Jest bardzo kompetentny, spokojnie i rzeczowo potrafi wyjaśnić każde pytanie. Pacjent po operacji czuje sie komfortowo (cięcia jak po operacji plastycznej). Spokojem wewnętrznym i kulturą osbistą trafia do każdego pacjenta!