dr n. med. Wiesław Kurach

Endokrynolog, Ginekolog

2,7
2,5

Czytam opinie dzisiejsze po latach od leczenia u dr Kuracha i oczom nie wierzę. Nic nie nie zmieniło. 23 lata temu leczyłam się u doktora w CP Leku na Koszykowej. Wyszłam ze Szpitala na Szaserów w Warszawie po miesięcznym pobycie i diagnozie przez super Ordynatora. Dokładnie przebadana, sprawdzona - miałam wtedy raptem 17 lat. Była postawiona jasna diagnoza i zalecone proste licznie. Trafiłam pod skrzydła Dr Kuracha, który podważył wszystko, zaczął robić swoje, a przez kolejne 2 lata rozregulował hormonami organizm młodej dziewczyny. Dostawałam nawet hormony dla... kobiet w menopauzie!!! Zbierałam się latami, żeby wyjść na prostą, o odchudzaniu i kompleksach w tym wieku nie wspominając. Wtedy byłam bezbronną młodą osobą, a portali opinii - nie było. Widzę, że opinie dzisiejsze Pacjentów nie odbiegają od mojej sprzed lat. Smutne. Dbajcie o zdrowie pod właściwymi skrzydłami

Dr przyjmuje również w CMP, jego metody leczenia i sposób komunikacji pozostawia wiele do życzenia. Niby tytuł dr a zaczynam mieć wątpliwości czy on w ogóle medycynę skończył. Raz wyniki dobre kolejnym razem tragiczne przy tych samych parametrach, "leczy" dosłownie na wszystko. Podważa leczenie swoich " kolegów po fachu". Ostatnią wizytę skonsultowalam z dwoma innymi lekarzami i okazało się, że na USG nie ma tego co widział dr a wyszłam od niego z podejrzeniem nowotworu i reprymendą i długą listą bezsensownych badań. NIE POLECAM, STANOWCZO ODRADZAM!!!

NIE POLECAM, STANOWCZO ODRADZAM!!!

Ja dopiero teraz od 2 mies zaczęłam się leczyć 7 tego doktora. Nie widzę żadnej poprawy tego leczenia. Tyle j7z pieniędzy wydałam ze lepiej nie mówić leczy mnie niby na tarczyce ale on sam nie wie na co. Jestem bardzo zła na doktora bo mam 25 lat i chciałabym zostać mama. Ale ci lekarze sami nie wiedzą co mi jest

Dopiero wizyty u tego Doktora dały odpowiednie rezultaty. Leczyłam się u Niego 26 lat. Od samego początku kompetentny, nie daje recepty bez odpowiednich wyników badań. Byłam i jestem trudną pacjentką i on jeden potrafił mi pomóc. Dzięki niemu ustrzegłam się co najmniej od kilku operacji. Polecam wszystkim kobietom! Nie jesteśmy skonstruowane doskonale, trzeba coś czasem poprawić w działaniu i ten Doktór to potrafi!

Ja leczyłam się u doktora prawie 2 lata,i zgadzam się z negatywnymi opiniami.Wizyta potrafiła kosztować 400-500 zł, bo badania hormonalne,gdzie jak później się dowiedziałam od innego lekarza to nie robi się badań podczas leczenia,a nawet te pierwsze przed leczeniem były robione w nieodpowiednim cyklu więc wszystkie są niewiarygodne.Po 1,5 roku leczenia znowu gdy wyniki były gorsze znowu przepisał mi androkur.Lekarz u którego byłam i powiedziałam o schemacie leczenia od razu zgadł że tak leczy tylko dr Kuchach albo druga pani doktor która ma 70 lat.Naciągacz.Zmarnowany czas i dużo pieniędzy.

UWAGA! W latach 90-tych u wszystkich zdrowych dam widział nieistniejące nadżerki. Zaprosiłam swoje koleżanki do Spółdzielni Lekarskiej w której przyjmował i co... oczywiście nadżerki u wszystkich. NACIĄGACZ !!!!

+ oczywiście badania hormonalne. Czyli wizyta potrafi kosztować nawet 400-500 zł!! Przez 4 lata co 3 miesiące wizyta. Pan dr pomógł mi na trądzik, dał mi androcur + yasminelle. Przez tyle czasu brania hormonów robił mi badania hormonalne na które wydałam majątek, każde badanie po 40 zł....po czym usłyszałam od lekarza gin-endokrynologa w szpitalu na Karowej co potwierdził także lekarz w mojej przychodni ,że nie robi się badań podczas brania hormonów! Bo one zawsze będą dobre. Czuję się oszukana, 4 lata stracone, nie wspomnę o pieniądzach.

Lekarz godny polecenia, z powołania, polecam!!!

Lekarz godny polecenia, z powołania, polecam!!!

Bardzo drogi specjalista , jestem nadal w trakcie leczenia ale mysle ,ze jest kompetentny.

Powiem jedno nie polecam tego lekarza wyrwał ode mnie tyle pieniędzy co tak na prawdę mógł mi powiedzieć od razu że nic się nie da zrobić. Tak nie potrzebnie robiłem u niego badania.