lekarz Wiesław Liczbik

Neurochirurg

Doktor Liczbik operował mnie dwa razy. Raz były to i planty w odcinku szyjnym za drugim razem w lędźwiowym. Wczoraj operował mojego zięcia. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy.

Jestem bardzo wdzięczna dr za przeprowadzoną operację. Bardzo miły i sympatyczny. Został mi polecony więc i ja mogę każdemu polecić leczenie u doktora.

Bardzo dobry specjalista uratował moje dziecko. Do końca życia będę Bogu dziękować że trafił do Copernicus i na tak dobrych lekarzy. Dziękujemy.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta,a przede wszystkim pełne skupienie przed przystąpieniem do operacji. Kilaka lat minęło od operacji, którą dr W. Liczbik przeprowadził ,za co jemu oraz wszystkim zaangażowanym w moje leczenie DZIĘKUJĘ /////// Pozdrawiam serdecznie.

Pozdrawiam serdecznie.

Cieszę sie że trafiłam do dr Liczbika, wspaniały specjalista, w sposób prosty i jasny przedstawił na czym polega mój problem zdrowotny, również wspaniała opieka na oddziale neurochirurgii szpitala Copernicus. Polecam.

Polecam.

Po dzisiejszej wizycie u pana doktora , jestem w lekkim szoku od razu zostałam zapisana na listę oczekujących na operację kręgosłupa , trochę się obawiam . Ale jakoś nabrałam do doktora zaufania po naszej luźnej rozmowie . Bo w końcu pozbędę się bólu i o to chodzi . A żeby się pozbyć bólu to nawet góry przeniosę , a chodzi konkretnie o schudnięcie 20 kg w 5 msc i wtedy operacja będzie miała sens i konsekwencje oczywiście wyjdzie mi to na dobre

No cóż: Doskonały Lekarz i Człowiek. Uratował życie mojej żonie po bardzo trudnej operacji głowy. Pan Doktor został nam polecony i my zdecydowanie polecamy Pana Doktora. Bardzo dziękujemy!

Pan Doktor został nam polecony i my zdecydowanie polecamy Pana Doktora.
Bardzo dziękujemy!

Zgodnie z tym, co sam doświadczyłem, pan doktor miewa czasem specyficzne podejście do pacjenta. W takim znaczeniu, że nie owija w bawełnę, nie proponuje rehabilitacji kręgosłupa, zabiegów laserowych itd. kiedy sytuacja wygląda źle (wszystkie te rzeczy usłyszałem od lekarzy). Po operacji, na kontroli, jeszcze tego samego dnia zlecił mi kontrolne RTG funkcjonalne a także badanie komp. i kontrolę za kilka miesięcy. TYLKO dlatego, że martwiłem się lekkim bólem, by upewnić mnie, że implant jest na swoim miejscu, przyjął mnie po godzinach w publicznym zakładzie. Moim zdaniem oceny negatywne wywodzą się z przekonania, że po operacji MUSI być dobrze i basta. Nieważne, czy ktoś czekał kilka miesięcy, czy lat, nieważne, że zabieg był wykonany poprawnie, ale ciało nie jest w stanie wszystkiego wyleczyć. Proszę państwa, operacja to nie jest magia, można wykonać ja w 100% dobrze, a ciało odmówi posłuszeństwa. Sam mam dopiero 24 lata, nigdy nie choruję - by wydobrzeć potrzebowałem 2 operacji kręgosłupa. To jest życie, jednemu pomoże rehabilitacja, inny będzie zmagał się z problemem do końca życia. POLECAM DOKTORA LICZBIKA!

po operacji kręgosłupa szyjnego jestem jak nowo narodzona - polecam - fachowość i super podejście do pacjenta

Super lekarz szkoda że, jest takich lekarzy mało w Gdańsku. POLECAM WSZYSTKIM CHORYM PANA DOKTORA W> LICZBIKA