lekarz Wiesław Łuczkowski

Psychiatra, Neurolog

Doktor bardzo pomógł mi w trudnym dla mnie momencie. Ma swietne podejście do pacjentki, a dodatkowo bije od niego spokój i opanowanie. Doktor ma bardzo duże doświadczenie i zna się na rzeczy. Zauważyłam poprawę, a dzięki regualrnemu stosowaniu leków wróciłam do funkcjonowania z przed choroby. Przyznam, że trochę bałam się pierwszej w życiu wizyty u psychiatry, ale biepotrzebnie. Doktor to przemiły i dowcipny człowiek, czułam się bardzo komfortowo podczas wizyty. Polecam każdemu, kto jeszcze się waha!!1

zły lekarz najgorszy jakiego poznałam.

zły lekarz najgorszy jakiego poznałam.

Polecam z całego serca. To naprawdę dobry fachowiec. Wie czego szukać. Można u niego wszystko

Moim zdaniem doktor Łuczkowski to najlepszy specjalista na Dolnym Śląsku w dziedzinie psychiatrii. Jest człowiekiem bardzo kulturalnym, cierpliwym i inteligentnym. Cechuje go duża kultura osobista, poczucie humoru i, oczywiście, ogromna wiedza medyczna. Do pacjenta podchodzi z szacunkiem i naprawdę stara się pomóc. Polecili mi go znajomi, którzy z powodzeniem leczą u niego swoje rodziny. Ja również czuję ogromną poprawę. Doktor Łuczkowski wrócił mi wiarę w chęć życia. Leki dobiera bardzo indywidualnie. Podczas wizyty uważnie słucha, nie bagatelizuje, można się naprawdę przed nim otworzyć. Co prawda ciężko się do niego dostać, ale naprawdę warto poczekać, bo jest najlepszy w swoim fachu. Zawsze można z nim też skonsultować się telefonicznie - jestem z nim w stałym kontakcie. Podsumowując - konkretny specjalista. Po prostu najlepszy.

Dobry lekarz i człowiek.Leczy mojego brata 15 lat.

Dobry lekarz i człowiek.Leczy mojego brata 15 lat.

Po wielu nieudanych próbach leczenia mojego syna u innych, on od kilku lat prowadzi terapię pozwalającą na całkiem dobre funkcjonowanie (syn skończył studia i pracuje zawodowo). Psychotropy ordynowane przez niego nie utrudniają życia (syna muszę stale pilnować, bo nie chce brać leków - uważa się za zdrowego). Wcześniej przynajmniej raz do roku trafiał do szpitala, a od paru lat jest prowadzony ambulatoryjnie. Rewelacja! Polecam wszystkim dobrego fachowca.

Jest dwuspecjalizacyjny, ma bardzo dobre przygotowanie fachowe i ogromne doświadczenie medyczne i życiowe, wsłuchuje się w skargi, dla pewności dopytuje, niczego nie lekceważy, dokładnie bada i zapoznaje się z wynikami badań dodatkowych, oraz z dotychczasowym leczeniem. Leczy nie tylko chemią ale także dobrym słowem i wpajaną nadzieją. Ciepły w kontakcie. Ma bardzo miły głos. Polecam jego usługi cierpiącym na zaburzenia układu nerwowego - to jest jego konik