lekarz Wiesław Marzjan

2,9

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, byłam w trudnej sytuacji i doktor Marzjan jako jedyny w sposób " normalny" wszystko wytłumaczył jak najbardziej jestem na tak. Polecam

Kompetencje ma i nie podważam tego. Ale reszta niestety jestem na nie. Każdy lekarz jest przecież dyskretny i bawią mnie poniższe opinie. Kobiety zastanówcie się co piszecie i co jest dla Was ważne. Każdy człowiek ma inne oczekiwania. A najbardziej przeraża mnie jak lekarz daje ewidentnie do zrozumienia pacjentce żeby zaczęła chodzić prywatnie. Nie polecam.

po prostu masakra!!! w 8 tyg ciąży zmieniłam lekarza. Nie zrobił ani cytologii, ani badania, tylko usg. Na moje pytania-zero odpowiedzi. Myśle że chodziło o kasę, bo chodziłam na fundusz :)Totalna olewka, a gdy się ucieszyłam że jestem w ciązy to powiedział że cieszyć się należy dopiero wtedy gdy dziecko się urodzi i będzie zdrowe. SZOK!!!! Nie polecam!!!

Polecam tego lekarza, prowadził pięknie moją ciążę, a także pomagał mi na pozostałych wizytach

Bardzo sympatyczny, spokojny, cierpliwy,dyskretny bardzo miły. Jest lekarzem wyrozumiałym. Polecam kobietom bo warto się badać. Joanna

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalista. Miałam porównanie, bo (mieszkając w Braniewie "jedną nogą" )prowadził moją ciążę. Jednocześnie w innym mieście byłam pod opieką innego lekarza (w tym wypadku prywatnie. Polecam doktora Marzjana.

Nie polecam dr. Marzjana. Dzięki niemu dziś nie mogę mieć więcej dzieci.

Nie polecam dr. Marzjana. Dzięki niemu dziś nie mogę mieć więcej dzieci.

Lekarz przeciętny..Nie polecam.Nie wzbudza zaufania

Lekarz przeciętny..Nie polecam.Nie wzbudza zaufania

pan marzjan jet bardzo dobrym lekarzem ja nie mam mu nic do zarzucenia

pan marzjan jet bardzo dobrym lekarzem ja nie mam mu nic do zarzucenia

Słaby i tyle, leżę jak krowa i gbur mnie "bada" :(((. Czułam się jako rzecz a nie Pacjenyka. Smutno Mi