lekarz Wiesław Morawski

Pulmonolog, Pediatra

Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!! Odniosę się do swoich dwóch wizyt u pseudo doktora. Wybraliśmy się pierwszy raz do "doktora" bo każdy polecał i zachwycał... I to był błąd. Nasz maluszek płakał cały czas, zauważyliśmy i niego czerwone gardełko i ciężej oddychał. Lekarz stwierdził że dziecko jest zdrowe i nic mu nie dolega. Nie dało mi to spokoju i pojechaliśmy z dzieckiem na SOR. Okazało się że ma zapalenie górnych dróg oddechowych i dodatkowo zapalenie płuc.... Druga sytuacja również podobna, stwierdził że jest czerwone gardełko po przepisaniu bezsensownych ...

Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!

Odniosę się do swoich dwóch wizyt u pseudo doktora.

Druga sytuacja również podobna, stwierdził że jest czerwone gardełko po przepisaniu bezsensownych leków które nawet nie były na tę dolegliwość którą maluszek miał.. Po kilku godzinach zabraliśmy małego na SOR i diagnoza zapalenie ucha jak i migdałków... Nie wspominam już o braku kultury przy badaniu dziecka, czekanie bo trzeba wypisać receptę jak i załatwić prywatne telefony. Chyba coś tu jest nie tak. Nie tak powinna wyglądać opieka zdrowotna..

Osobiście nie polecam i te sytuacje dały nam do myślenia. Zastanówcie się dwa razy czy aby na pewno chcecie leczyć swoje dzieci u tego doktora..

wspanialy lekarz i czlowiek,uwielbiany przez dzieci.Nigdy nie odmowil pomocy,polecam wszystkim.Od 10 lat leczy synka i zawsze trafnie ocenil chorobe.Wielki czlowiek o duzym sercu.

Odradzam tego lekarza. Kilkakrotnie nie trafił z diagnozą pierwszy raz tłumaczyłam to tym że nie zna dziecka za drugim razem nie było mowy o przypadku. Chodzenie do tego lekarza to strata czasu.

Jest do dupy !! Przepisał moim dzieciom złe leki ! Na szczęście poszedłem do innego specjalisty który mi naprawde pomógł ! Może to była jednorazowa wpadka , nie wiem . Wątpie w to ! Nie polecam !

Rano w przychodni stwierdza że dziecko zdrowe (chociaż na ucho słychać że to oskrzela) tego samego dnia tylko już wieczorem w prywatnym gabinecie że to ostre zapalenie oskrzeli.Tłumaczenie mogła się zarazić w poczekalni...nic dodać nic ująć

Czy to ojciec Adama? błagam, powiedzcie mi!

Czy to ojciec Adama? błagam, powiedzcie mi!

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Zawsze trafia z diagnozą i lekami. Drugiego takiego nie ma w Przemyślu. POLECAM!!

świetny lekarz z doskonałym podejściem do dzieci i ogromną wiedzą medyczną.

świetny lekarz z doskonałym podejściem do dzieci i ogromną wiedzą medyczną.

jest bardzo dobrym lekarzem. umie rozmawiać o chorobie leczy bardzo dobrZe i jest bardzo miły dla dzieci

Pan dr nie trafił z rozpoznaniem i leczeniem. Wizyty u niego to nieporozumienie.