lekarz Wiesław Morawski

Pulmonolog, Pediatra

3,9
3,9

wspanialy lekarz i czlowiek,uwielbiany przez dzieci.Nigdy nie odmowil pomocy,polecam wszystkim.Od 10 lat leczy synka i zawsze trafnie ocenil chorobe.Wielki czlowiek o duzym sercu.

Odradzam tego lekarza. Kilkakrotnie nie trafił z diagnozą pierwszy raz tłumaczyłam to tym że nie zna dziecka za drugim razem nie było mowy o przypadku. Chodzenie do tego lekarza to strata czasu.

Jest do dupy !! Przepisał moim dzieciom złe leki ! Na szczęście poszedłem do innego specjalisty który mi naprawde pomógł ! Może to była jednorazowa wpadka , nie wiem . Wątpie w to ! Nie polecam !

Rano w przychodni stwierdza że dziecko zdrowe (chociaż na ucho słychać że to oskrzela) tego samego dnia tylko już wieczorem w prywatnym gabinecie że to ostre zapalenie oskrzeli.Tłumaczenie mogła się zarazić w poczekalni...nic dodać nic ująć

Czy to ojciec Adama? błagam, powiedzcie mi!

Czy to ojciec Adama? błagam, powiedzcie mi!

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Przemyśl"?

Prywatny Gabinet Pediatryczny
Serbańska 5