lekarz Wiesław Nowobilski

Pan doktor wykonywał u mnie kolonoskopię. Namówił mnie na badanie bez znieczulenia. I okazało się, że dzięki jego pomocy i olbrzymiemu wsparciu i pomocy jego asystentki, wszystko poszło bez problemów. Zdecydowanie polecam Pana doktora.

Zdecydowałam się na gastroskopię w klinice Dobosz i nie żałuje. Bardzo sprawnie poszło. Lekarz na początku wydawał się „nie do rozmowy” ale spróbowałam rozluźnić atmosferę i było lepiej. Po badaniu było już bardzo miło co do rozmowy. Nie jest „wylewny” w rozmowie ale bardzo dokładny i tłumaczy jak zrobić żeby badanie przebiegło szybko, uspokajał i przypominał w czasie badania jak oddychać itd. Jeśli będę musiała wykonać jeszcze raz badanie zdecyduję się na wykonanie go u Pana doktora z pewnością bo jest bardzo doświadczony i sprawnie to „załatwił”.

Dziś byłem u doktora robiąc gastroskopie i powiem ze miałem.duze obawy wiedząc jak wygląda to badanie.Chcialem zrobic badanie nosowe ale wiedzą,kompetencje i ogromną jego empatia jak i przemiłej asystentki pozwoliły mi na zebranie sił i zrobienie badania tradycyjna metoda nie odczuwając żadnego bólu. Dziękuj Panie Doktorze jeszcze raz,mam.nadzieje ze moje pobrane wycinki nie będą dla mnie zagrożeniem.

Jestem po gastroskopii u tego lekarza bardzo profesjonalny gość , polecam, miły, uprzejmy, wszystko fachowo i szybko

Obawiając się standardowej gastroskopii zdecydowałem się na badanie przez nos w klinice Dobosz. Podczas wstępnej rozmowy Pan doktor przekonał mnie do standardowego badania przez usta co muszę przyznać okazało się dobra decyzją. Pan doktor spokojnie opowiedział jak wygada badanie i jak sie zachowywać aby było jak najmniej uciążliwe. Cieszę sie, ze zdecydowałem sie finalnie na standardowa gastroskopię, badanie owszem do przyjemnych nie należy, ale z Panem doktorem Wiesławem oraz asystującą pielęgniarka nie było tak strasznie jak można przeczytać w internecie.

Wspaniały lekarz, z czystym sumieniem mogę go polecić. Podejście do pacjenta kapitalne. Oprócz mistrzostwa w swoim fachu, lekarz z dużym poczuciem humoru. Operował mnie, a operacja była długa (5 godzin) i skomplikowana. Codziennie przychodził do mnie na krótką rozmowę, oglądał szew, a nie musiał. Nie leżałam na jego sali. Naprawdę polecam.Powiedzieć o nim MISTRZ to zbyt mało powiedzieć.

Bardzo nieprzyjemny lekarz. Lekarz wykonując kolonoskopie krzyczał na mnie, że ile ja mam lat, że skoro rodziłam to nie powinnam bać się tego badania.