lekarz Wiesław Piecuch

Ortopeda, Traumatolog

Pan doktor "składał mi" staw skokowy, wielokotnie uszkodzony i wypadający. Dziś noga jest jak nowa, nawet blizna ledwie widoczna, bo nacięcie było precyzjne, chociaż tuż po zdjęciu gipsu wyglądało to fatalnie. Ciekawostka, że w dużej klinice w Wawie, gdzie przechodziłam rehabilitację, rehabilitanci którzy pytali kto mnie składał, zaraz mówili, że "po tym lekarzu pacjenci szybko dochodzą do siebie" bo wszystko jest wykonane z wielką precyzją. Na korytarzu recepcji gdzie pan doktor przyjmuje można spotkać ludzi z odległych zakątków Polski, także z Wawy i Krakowa, chociaż w Warszawie szpital wojskowy na Szaserów na bardzo dobre opinie, jeśli chodzi o ortopedię, a znam pacjenta tamtego szpitala, który przyjeżdżał stamtąc do dr. Piecucha.

Świetny fachowiec, mistrzostwo w sztuce ortopedii, wielokrotnie ratował pacjentów od kalectwa, naprawiał błędy swoich kolegów, podejmuje się zabiegów wysokiego ryzyka gdy inni rozkładają bezradnie ręce

To kuzyn mojej mamy. Urodziłam się z Niedorozwojem panewek z biodrach.. i miałam jedną nogę krótszą od drugiej o 3 cm.. leżałam 6 tygodni na wyciągu w Chełmie. Gdyby nie wujek to dzisiaj byłabym kaleką..

perfekcjonista !!! ogromna wiedza a przede wszystkim rzadko spotykana intuicja doktorska. Polecam szczególnie w bardzo skomplikowanych przypadkach.

jest profesjonalistą w swojej profesji!!!

jest profesjonalistą w swojej profesji!!!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Chełm"?

Lubelska 82a lok. 5

Andrzej Kosior