lekarz Wiesław Rybicki

2,7
2,7
2,5

Po pierwszej wizycie nie mam zastrzeżeń do dr Rybickiego. Jest spokojny, wyważony, może trochę niewiele mówi, ale na moje pytania odpowiedział w sposób wyczerpujący, a zabieg wymrażania nadżerki przeprowadził szybko i bezboleśnie.

bardzo dobrze czulem sie jak nowo narodzyony

bardzo dobrze czulem sie jak nowo narodzyony

Witam własnie wróciłam z wizyty(państwowej)u D.Rybickiego,jestem bardzo zadowowlona,to była pierwsza wizyta ale napewno nie ostatnia,jak do tej pory chodziłam tylko prywatnie do ginekologa ale postanowiłam to zmienic...i...z tej wizyty jestem bardziej zadowolona niz z wizyt prywatnych,kompetentny,miły,zrobił mi wszystkie badania ginekologiczne(cytologie,badanie piersi,usg domaciczne,sprawdził jajniki,)przeprowadził ze mna skrupulatny wywiad czym byłam zaskoczona bo pytał nawet czy zamierzam mieć dzieci jeszcze....Ja polecam Pana doktora!!

przyszlam na wizyte kontrolną. chcial mi zapisać tabletki antykoncepcyjne, po moim stwiedzeniu,ze przecież mam zylaki, widoczne golym okiem, powiedzial, to ja pani nic nie moge pomoc.a przyszlam tylko skontrolowac,czy wszystko w porzadku. nastepne wizyty-prowadzenie ciazy-odbiera telefony firmowe w czasie, gdy pacjentka lezy na fotelu, nie udziela info, nawet pytany, stwierdzil malowodzie-musi pani wiecej pic-nastepny lekarz nie potwierdzil.ogolnie-nieprzystepny. a na dzwiach kartka-podczas wizyt nie pozwala na obecnosc osob trzecich-np. męża,co jest nieprawne.ogolnie, niemily, niekompetentny, nie polecam, szczegolnie wrazliwym pacjentkom.

ODRADZAM WSZYSTKIM, NIEKOMPETENTNY,KAŻDĄ WIZYTĘ TRAKTOWAŁ JAK PIERWSZĄ , NIE PAMIĘTA PACJENTEK

Pan doktor prowadził moja ciąże.Nie powiem,żeby był nieuprzejmy lub coś w tym rodzaju.Badania wykonywał jak dla mnie nie najgorzej.Tylko nigdy nie mówił ani co robi ,ani jak ma się dzidziuś.O wszystko trzeba było pytać.Termin określił trafnie(dziecko urodziło sie dwa dni po tym terminie)Tak że oprócz tej jego małomówności nic innego nie moge mu zarzucić.

Witam. przeciwniczki ... do doktora Wiesława Rybickiego chodzę już baaardzo długo , jeszcze jako nastolatka , będzie jakieś 18 lat.Prowadził 2 moje ciąże , w wyliczeniach się nie pomylił a i zwolnienia dostałam od zaraz, ciąże które zakończył cesarskim cięciem ze względu na złe ułożenia dzieci,zresztą i mi było to wygodniej ,szycie ran jak ta lala ,żadne na okrętkę dziś nie ma śladu po zabiegu.. Odwiedzał mnie codziennie przez moje 2 tygodnie pobytu na oddziale i pytał o zdrowie (jako pierwszy zauważył ,że uczący się student na anestezjologa prawie uciął mi mały języczek w gardle , wisiał na dosłownie nitce z tego wytworzyło się zapalenie gardła ,sam dr. Rybicki przyprowadził mi lekarza który leczył mi gardło..Dzieci moje są już duże a ja dalej chodzę do tego samego lekarza. Jest miły,delikatny,wesoły, pamięta swoje pacjentki,badanie cytologiczne co pół roku,i usg zrobi,leki dobierze i odpowie na wszystkie pytania.. Osobiście nawet wolę jak jest taki nie śmiały bo to ja pytam a nie on...Nie wiem skąd te złe opinie może po prostu babki nie umiecie gadać z lekarzem. Podam przykład dr.Sitarza z Obłuża z papierosem a ręku wita pacjentkę "ściągaj gacie i siadaj" no co za cham już po pierwszej wizycie jako nastolatka miałam dość koleżanka poleciła mi wtedy dr. Rybickiego i nie zamienię go na żadnego innego... i POLECAM również...Niech Was kobitki nie zwodzą złe opinie .Każda z nas jest inna, to że rodzi nam się chore dziecko czy niestety nie narodzi się to czasami jest wina genów ,naszego ciała i zatrutego środowiska, a nie zaraz lekarza... Nawet aparaty usg najnowszego typu nie pokażą że maluszkowi coś dolega bo może jest inaczej ułożone..JESZCZE RAZ GORĄCO POLECAM DR. WIESŁAWA RYBICKIEGO.

Kochane trzymajcie sie z daleka od tego pożal się Boże lekarza jak nie chcecie przezyc tygodnia zalamania nerwowego po jego blednych ocenach ciazy. Zapoznawalam sie z opiniami na jego temat zanim do niego poszlam i czytalam o dokladnie takim samym przypadku. Pomylil sie w okresleniu wieku ciazy i ochrzanial kobiete ze o siebie nie dba i ze jej ciaza mu sie nie podoba, tymczasem inny lekarz stwierdzil ze wszytko jest ok. Ile jednak lez wylano i po takich slowach lekarza nikt nie zliczy. Więc jeśli chcecie spokojnie przejsc przez ciąże to zdala od Rybickiego.

Nie polecam Dr. Rybickiego! Zaczęłam do niego chodzić jak zaszłam w ciąże, nie chciał robić usg, jest nie delikatny, bezczelny i zawsze jest ponury! Nigdy nie mówił co robi i po co.

Nie polecam nawet wrogowi. Lekarz niekompetentny w dodatku nie tłumaczy co robi po co robi, podczas badania usg ciężarnej nie komentuje ani słowem stanu zdrowia płodu. Prawie wcale nie odzywa się podczas wizyty. Wydaje mi się że po przeczytaniu kilku książek wiem więcej niż dr Rybicki.