lekarz Wiesław Siluta

Lekarz rodzinny, Internista

Pomimo że posiadałem ważny dokument ubezpieczenia, ten lekarz odmówił mi leczenia w ramach NFZ. W ramach tłumaczenia twierdził, że NFZ spóźnia się z płatnościami, a on ma długi do spłaty za remont przychodni i nie będzie leczył za darmo. Ponieważ sprawa była na ostro, musiałem się zgodzić na te warunki ale to był dyktat i złamanie praw pacjenta. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza !

Jestem zadowolony z diagnozy i leczenia- szybko wyzdrowiałem

Jestem zadowolony z diagnozy i leczenia- szybko wyzdrowiałem

Lekarz nie wykazał zbytniego zainteresowania pacjentem, tłumaczac sie duzą ilościa osob czekających na wizyte. Nie miły, brak podejscia do pacjenta ! nie polecam

Zle podejscie do pacjenta. Brak trafnej diagnozy choroby oraz brak kompetentnej wiedzy na temat chorob wewnetrznych. 5 lat temu mialem z tym lekarzem doczynienia i jak widac nic sie nie zmienilo. Kazdy chory niech lepiej uda sie do pucka, poniewaz odmowil przyjecia dziecka z 40 stopniowa goraczka. Ogolnie nie polecam

Wnikliwy, nieprrzeciętnie inteligentny lekarz, aktywnie walczy z moim nałogiem palenia - chyba mnie przekonał... wizyta u niego dodaje wiary we własne siły.

Umówiłem się w przychodni i byłem przyjęty w ustalonym czasie, trafna diagnoza, leki pomogły, doktor wszystko mi wytłumaczył - niestety tłum na poczekalni wymusił czas wizyty - z relacji moich znajomych warto umówić się prywatnie - nie ma takiego tłumu za drzwiami...

Na kilkanaście spotkań około 1/3 to błędna diagnoza i pieniądze wydane na niewłaściwe leki.

liczy sobie za porade chociaż przychodnia należy do funduszu zdrowia. zrobił sobie prywatną klinike

liczy sobie za porade chociaż
przychodnia należy do funduszu zdrowia. zrobił sobie
prywatną klinike

Pan Siluta bardzo mi pomógł w walce z jakże trudą chorobą.

Pan Siluta bardzo mi pomógł w walce z jakże trudą chorobą.

Jest bardzo miłym lekarzem, bardzo trafnie opisuje choroby, zawsze jest miły podczas wizyty, nigdy nie przepisał mi leków które nie byly by skuteczne.