lekarz Wiesław Sobusiak

Wspanialy lekarz konkretny ma bardzo dobre podejście do pacjenta miły zawsze stara się pomóc jesteśmy zadowoleni z Synem z wizyt u Pana Doktora. Pozdrawiamy

Pana Doktora. Pozdrawiamy

Pana Doktora. Pozdrawiamy

Bardzo konkretny lekarz, z duża wiedzą i wzbudzający zaufanie. Nie zostawi bez opieki, przyjeżdża do córek na wizytę nawet w ten sam dzień. Diagnozy trafione. Z młodsza uniknęliśmy ostatnio szpitala dzięki leczeniu wprowadzonym przez doktora (zapalenie płuc i podejrzenie rsv).

Polecam doktora znam Go od 30 lat i ciężko mi iść do innego lekarza jak jest nieobecny w pracy. Moje zaufanie jest dożę.

Jestem zawsze zadowolona z diagnozy lekarza .leczył moje rodzeństwo mnie a teraz moje dzieci jedna ważna sprawa nie pakuje antybiotyku jeżeli nie ma takiej potrzeby

Pan Doktor to wspaniały czlowiek i lekarz.Leczył mojego męża a teraz leczy nasze dzieci.Mieszkam w Krakowie czesto Pan doktor bywał u nas w domu.Zawsze jego diagnoza byla trafionA i zalecał dobre leki.Gdyby nie Pan Doktor chyba bysmy nie przetrwali okresu gdy małe dzieci często choruja.Dziękuje Panie Doktorze.Rodzinka z ruczaju.😚

Polecam go, bo przede wszystkim myśli w tracie badania, zadaje tylko niezbędne pytania i proponuje leczenie. Podoba ,i się że wnikliwe ogląda wszystkie zmiany skórne i ma duże doświadczenie w rozpoznawaniu chorób - w tym kierowaniu do szpitala. Nie dużo mówi, co dla mnie jest zaletą, bo zamawiam konsultacje lekarską a nie pogawędkę. Odbiera telefony o każdej porze i przyjeżdża na wizyty.

Jak najbardziej lekarz godny polecenia. Chodzę do niego ze swoimi dziećmi już ponad 10 lat i jeszcze nie zdarzyło się tak, żeby pan doktor ich nie wyleczył. Za każdym razem stawia trafne diagnozy i przepisuje właściwe leki. Jest najlepszym pediatrą w skawińskiej przychodni.

Pana doktora nie polecam.W ośrodku wizyta trwa średnio5min.Osłuchanie dziecka to dla doktora parę sekund.Prywatnie bardzo chętnie przyjedzie,wizyta nawet nie droga-ale tak na dobrą sprawę na 1 nigdy się nie kończy.Córka zaczęła mi gorączkować i strasznie kaszleć-wezwałam Pana doktora i stwierdził że to nic poważnego,chciał dać syrop-poprosiłam jednak o antybiotyk,który przepisał.W trakcie antybiotyku dostała biegunkę,a jej stan się nie poprawiał,poszłam więc do ośrodka aby zapytać dlaczego tak się dzieje,czy nie trzeba zmienić antybiotyku-Pan doktor stwierdził że pewnie coś zjadła.Dokończyłam antybiotyk jak kazał,poszłam do kontroli-tym razem państwowo(mina Pana doktora mówiła sama za siebie)osłuchał szybciutko,powiedział że zdrowa-ja na to odparłam że jest bardzo słaba i nadal kaszle(w dzień i w nocy)powiedział że jeszcze 2tyg.tak może być.Jednak,ponieważ nie dawało mi to spokoju,pojechałam do innego lekarza prywatnie i okazało się że córka ma rozległe zapalenie oskrzeli,a tego antybiotyku w ogóle nie może dostawać(ponieważ jest na lekach neurologicznych)i dlatego jest taka słaba,bo te drugie są wytrącane z organizmu.Szkoda dalej mówić jakie jeszcze miałyśmy z Panem doktorem przejścia.Nie polecam w100%.

Lekarz leczył mnie od małego.. Czasami ma swoje humory ale jest profesjonalistą i zna się na rzeczy.