dr Wieslaw Soroczyński

2,9
2,9
2,7

To po prostu oburzające. Musiałam dosłownie zmusić lekarza do zwrócenia uwagi na pewne problemy. Odpowiedzi jednowyrazowe. USG trwało dokładnie 3 minuty. Badanie to jakiś koszmar. Przepraszam za szczegóły, ale lekarz nie umie posługiwać się narzędziami medycznymi. Bolało do łez. W rezultacie: wszystko jest w normie. Ale to nie tak. Zmarnowane 320 zł w wiatr.... kategorycznie nie polecam. Konsultacja lekarska trwała 10 minut, w tym badanie i USG. Problem nie został rozwiązany

kategorycznie nie polecam.
Konsultacja lekarska trwała 10 minut, w tym badanie i USG.
Problem nie został rozwiązany

Bardzo dobry lekarz. Konkretny, nie przesadnie miły. Dobrze wszystko wytłumaczy. Robi badania i nie zbywa pacjentek.

Witam, dzis mialam wizyte. Strasznie sie bałam po opiniach które czytałam. Nie potrzebnie. Dr. Byl dla mnie bardzo, przyjemny i delikatny. Badania prawie nie czułam. Wytłumaczył mi wszystko dokladnie, o co zapytałam . Ze swojej strony jak najbardziej polecam . Pozdrawiam .

Witam, dzis mialam wizyte. Strasznie sie bałam po opiniach które czytałam.
Ze swojej strony jak najbardziej polecam . Pozdrawiam .

Lekarz Nieuprzejmy, Wredny i chamski Nie zdazylam do konca powiedzieć o co chodzi bo w trakcie mi przerwał i z tekstem ze nie obchodzi Go to i nie interesuje. Jestem w 38 TC i Potrzebowałam USG do Szpitala to Stwierdzil ze mialam w lutym robione i on nie zrobi. Badanie ginekologiczne przeprowadził bardzo boleśnie. Nie polecam zadnej Kobiecie tego Ginekologa. Ten lekarz to Porażka.

Porażka.. Takiego lekarza jeszcze nie spotkałam, choć byłam już u wielu. Nieuprzejmy, nie chce słuchać, badanie tak bolało że myślałam.. Każdy może się domyśleć. Badając brzuch spekulował bez badania USG że torbiel na jajniku, gdzie ja w szoku bo wcale nie wspomniałam mu o tym że jakieś 3 miesiące wcześniej byłam u innego specjalisty który robił mi takowe badanie u jest wszystko wporzadku, i oczywiście okazało się po wyszłam z wizyty, a lekarz nadal nie orientuje się jak do końca WYGLĄDA mój problem.. Żadnych badań nie chciałam (które i tak nie były kompletne ponieważ jeśli już to brak cytologii) , ponieważ miałam robione nie spełna 4 miesiące wczesnej Więcej tam nie wrócę i nie polecam.

Niekompetentny, niecierpliwy, nie tłumaczy po co i na co są leki, nie robi wywiadu, nie słucha pacjentek.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza zwlaszcza kobietom w ciąży. Nic nie mówi czy z ciąża wszystko dobrze, samemu o wszystko trzeba się dopytywac. Nie chce wystawiać zwolnienia do pracy fizycznej, przy bólach brzucha i wymiotach. Moja noga tam więcej nie postanie!

Najlepszy lekarz u jakiego byłam ,kompetentny ,dokładny jak najbardziej polecam !!!!!!!a jak komuś się nie podoba proponuję iść do przychodni koło mrowiska tam na pewno zostaną potraktowane dobrze

Witam. Chciałam napisać o badaniu hsg, które miałam robione wczoraj 06.05.2014. To nie jest takie straszne. Przed badaniem poczytałam sobie jak to ogólnie w całym kraju wygląda i widzę, że różnie. Po zaczerpnięciu informacji ze świata na ten temat, byłam przerażona. Nie wiedziałam, co mam myśleć o moich myślach i gdzie w nich znajduje się rozsądek. Naprawdę 3 tygodnie przed chyba zwariowałam, ale ok, jestem już na ziemi i to, że stąpam po niej dalej z zadowoleniem i wiarą w ludzi wykonujących zawód lekarza, bądź pielęgniarki zawdzięczam zespołowi, który się mną wczoraj zajął na czele z Panią anestezjolog i oczywiście moim bardzo dobrym lekarzem ginekologiem Wiesławem Soroczyńskim. Lek przeciwbólowy dostałam dożylnie, a nie tak jak to się niestety innym kobietom gdzieś w Polsce przydarzyło "do środka". Zalecono mi nie jeść i nie pić przez 6 godzin przed zabiegiem. Ostatni posiłek zjadłam więc w przeddzień po 21.00, a badanie było ok. 11.30-12.00 i.....obyło się bez przymusowego czyszczenia jelit, a na stole-fotelu nie było przykrych niespodzianek;). Panie na oddziale szpitalnym bardzo miłe, lekarz delikatny, a ból....hmmm, faktycznie coś jak miesiączkowy, tylko nie narastał stopniowo, a w ogóle, to chyba nie powinnam nazwać tego odczucia bólem...czy skurcz, chyba nie, skurcze bolą bardziej . Podsumowując to badanie da się przeżyć bez większego bólu i z godnością, jeśli tylko trafi się na ludzi, którzy wybrali swój zawód z powołania. Jeszcze raz dziękuję lekarzowi i zespołowi za uśmiech i wyrozumiałość.