lekarz Wiesław Szmeja

Psychiatra

Polecany lekarz W1997 r wyprowdził mnie z depresji po przebytym udarze mózgu kiedy juz nie chciało mi się żyż będąc sparaliżowany, jako osobie niepełnosprawnej

Ja też powiem, dr przyjął mnie w ciężkim stanie, wylali mnie z pracy, zwariowałem, do czasu kiedy nie ujrzałem na światło dzienne terapii, dobrej polegające na tym: Lekarz zamknął mnie w klatce, takim pokoju, za szklana szybą, to był eksperyment - byłem podłączony do prądu, kilka wtyczek, na głowie, na sercu i na dłoniach. To był wykrywacz kłamstw. Wynik pozytywny - okazało się, że jestem kłamczuszkiem. I za to dyrektor mnie wywalił z pracy. Ale teraz, po leczeniu, zmieniłem się nie do poznania ! Stałem się uczciwy i już nie robię tego co przedtem. Serdecznie polecam dr-a wszystkim moim kolegom i koleżankom. Naprawdę warto !!!! Superowo !!!!

Byłem, widziałem i czułem wspaniałą atmosferę. Jako jedyny doktor wyleczył moje dolegliwości, jestem bardzo wdzięczny. Leki, które przepisał nie powodują działań ubocznych, trafna diagnoza. Lekarz pomógł i potrafił mnie wysłuchac, a wizyta trwała aż godzinę, jak u przyjaciela. Jeśli kiedys będę miał problem to pójdę właśnie do tego lekarza. Wdzięczny pacjent (specjalnej troski ;)

Wdzięczny pacjent (specjalnej troski ;)

Jako jedyny z wielu specjalistów, u których się leczyłam potrafił zdiagnozować mój problem, przepisał leki, które dobrze toleruję, dzięki leczeniu u tego lekarza czuję się o wiele lepiej. Słucha, rozmawia z pacjentem, pomaga, poświęca dużo czasu w czasie wizyty. Ma ogromne doświadczenie. Serdecznie polecam tego lekarza!

Godny polecenia specjalista psychiatra. Jest wspaniałym człowiekiem i naprawdę doświadczonym lekarzem. Mam do niego pełne zaufanie.

Lekarz nie potrafi słuchać, nie rozmawia z pacjentem, wizyta w jego gabinecie ogranicza się do wypisania przez niego recepty na przestarzały lek. Gburowaty.