prof. dr hab. n. med. Wiesław Tarnowski

Przejechałame przez pół Polski żeby skorzystać z porady profesjonalisty Prof. Tarnowskiego. Poczułam się zlekceważona, ponieważ pomimo przesłania badań wcześniej do pana doktora kazał mi przyjechać na wizytę więc jechałam z nadzieją, że będzie się chciał zająć moim przypadkiem. Niestety Pan doktor po usłyszeniu dwóch zdań odemnie stwierdził, że nie da się mi pomóc i nic mi nie jest w stanie zaproponować. Nie przejrzał nawet wyników badań a stwierdził, że codziennie przegląda tyle badań, że nie pamięta wszystkich przypadków. Stwierdził, że mam zaburzenie czynnościowe jelit po operacji i mam się nauczyć z tym żyć i nie operować się już nigdy bo zrosty pooperacyjne i tak wrócą. Tylko jak żyć z codziennym bólem ? Powiedziałam doktorowi, że w takim przypadku nie mam już życia to odpiwiedział, że ma multum takich pacjentek jak ja. Poczułam się okropnie brak empatii ze strony lekarza. Naprawdę nie wiem po co lekarz powiedział żebym przyjechała chyba tylko po to żeby mu zapłacić. Zalecenia jakie dostałam to picie wody i branie leków na wypróżnianie.Poł drogi powrotnej przepłakałam brak podejścia do pacjenta. Na szczescie znalazłam lekarza który powiedział, że będzie się starał mi pomóc .

Wzór lekarza chirurga i lekarza w ogóle. W obecnych czasach rzecz niespotykana. Polecam każdemu w potrzebie - nie powinien się zawieść.

Byłam na trzech wizytach u Pana Profesora, czekam właśnie na operację. Pan Profesor jest profesjonalistą, poświęca czas pacjentowi, tłumaczy na czym będzie polegała operacja. Jest bardzo kulturalny i ma fajne poczucie humoru :) Potrafi sprawić, że człowiek mniej się stresuje tym co go czeka. Wybrałam Pana Profesora po przeczytaniu wielu opinii i jestem pewna, że jestem w najlepszych rękach. Pozdrawiam serdecznie.

Bardzo dobry specjalista chirurg . Byłam operowana przez Pana profesora . I z całego serca polecam. K.M

Jestem po operacji. przepukliny przełykowej 2 tygodnie, Czuje się b.dobrze.Pan. prof.mnie operowal i jestem mu bardzo wdzieczna poniewaz moja przepuklina była bardzo duza. zajmowala 3/4 zoladka, Bardzo przy tym cierpiałam i miałam silne ataki. W chwili obecnej czuje się bardzo dobrze, Dziekuje Panie Profesorze.:)

Bardzo dobry lekarz. Przed zabiegiem cholecystektomii pełna informacja o przebiegu operacji, spokojny, wyważony ton, pełen profesjonalizm. Nie miałem do tej pory doświadczenia z lekarzami, ale jeżeli więcej jest takich jak prof. Tarnowski, to mielibyśmy powód do dumy.

Pan profesor Wiesław Tarnowski jest wspaniałym lekarzem.Byłem operowany laparoskopowo w ECZ w Otwocku październik 2012r w wieku 54 lat. Moja przepuklina około przełykowa była ogromnych rozmiarów, ponieważ cały żołądek wślizgiwał się do przepony powodując niesamowity ból, przez wiele lat. W chwili obecnej czuję się bardzo dobrze, mogę wszystko jeść i pić bez objawów bólu. Polecam gorąco Pana profesora wszystkim, jest on wspaniałym człowiekiem, i najlepszym chirurgiem.

Profesor usunął mojemu tacie guza jelita grubego zamykającego światło jelita. W innych placówkach tata w dalszym ciągu czekałby na operację i cierpiał. Profesor przyjął tatę niemalże od ręki i natychmiast zoperował. Jest 2 tyg. po operacji, tata czuje się świetnie /jak na ten stan/, wszystko goi się prawidłowo, widać z dnia na dzień jak wraca do życia. A było mówiąc kolokwialnie "cienko". Szybkość, sprawność, pełen profesjonalizm to jedno, szarm, szyk, uprzejmość, ciepło ogromna kultura i autentyczne zainteresowanie chorym to taki gratis jaki ten człowiek oferuje swoim pacjentom i ich rodzinom. Oddając tatę pod opiekę profesora nie miałam żadnych wątpliwości, że lepiej nie moglismy trafić, a to bardzo ważne poczucie. Nie zawiodłam się.
Panie Profesorze nie znajduję słów by wyrazić swą wdzięczność.
Wyrazy szacunku.
Wdzięczna córka pacjenta.

Niestety ja przejechałam pół Polski, by skonsultować się z prof. Tylko stwierdził, że nie jest cudotwórcą i bez żadnych badań uznał, że mam zaburzenia czynnościowe pooperacyjne, nie wypisał nawet żadnych leków. Jadąc na wizytę nie liczyłam na cud, ale prywatnie liczyłam za większe zainteresowanie moim przypadkiem i próbę pomocy. Cały czas czuję się bardzo źle (boli mnie z lewej strony brzucha), a prof dał mi tylko jedną radę- roszę nauczyć się z tym żyć. Tylko czy z ciągłym bólem się da?

Wspaniały lekarz i fachowiec. Byłam operowana przez Profesora dwa tygodnie temu. Czuję się bardzo dobrze. Polecam wszystkim Tego specjalistę. Pacjętka z ECZ Otwock. ER

Pacjętka z ECZ Otwock. ER