Wiesław Tupikowski

Chirurg onkolog

Pan doktor bardzo sprawnie i szybko załatwił igłową biopsję i od razu skierował do odpowiedniego oddziału. Polecam.

wspanialy czlowiek i lekarz...polecam!!!!!poswieca tyle czasu ile potrzeba...nie tylko onkolog ale rowniez wsapniale podejscie psychologiczne..

Panie doktorze wiem, że jest Pan na emeryturze co jest dla pacjentów wielką stratą. Udzielam opinii, aby podziękować za troskliwą opiekę jaką obdarzał Pan pacjentów. Życzę Panu długich, zdrowych i szczęśliwych lat życia. Z wyrazami szacunku, wierna pacjentka Anna P. z okolic Kamiennej Góry.

Wspaniały, inteligentny i kompetentny.Dwukrotnie dzięki trafnej i zdecydowanej diagnozie oraz wzorowo przeprowadzonych operacjach Pan doktor uratował mi życie. Dziękuję.

Najcudowniejszy lekarz na świecie, jestem mu strasznie wdzięczna za wszystko a do tego bardziej uprzejmego. kompetentnego i ludzkiego lekarza nie spotkałam.katarzyna

Byłam zadowolona z wizyt u doktora mimo długich kolejek które mogą zniechęcić do tych wizyt.

Bardzo dobry specjalista, kompetentny, uprzejmy. Mam do niego pełne zaufanie

Bardzo dobry specjalista, kompetentny, uprzejmy. Mam do niego pełne zaufanie

Lekarz bardzo dobry i komunikatywny,do pacjenta podchodzi bardzo profesjonalnie, zleca wszystkie badania,kompleksowo wyjaścia potzrebę dodatkowych badań i kontroli okresowych.

Jako lekarz doskonały fachowiec, którego ciepłe podejście do pacjenta jest wprost zdumiewające. Ponadto prezentuje wspaniałą podstawę człowieka. Pozdrawiam, Anna P.

jest fantastyczny,drugiego takiego nie ma,operował mnie już dwa razy ślady po operacji sa godne pochwały,jak lerzałam na sali pooperacyjnej odwiedził mnie trzy razy,pytał jak się czuję POLECAM