dr n. med. Wiesław Wiechno

Chirurg naczyniowy

Po prostu dobry człowiek, profesjonalista w każdym calu.Bardzo dziękuję za ludzkie podejście do sprawy.

REWELACYJNY!!!! Pan doktor Wiesław Wiechno jest jedyny w swoim rodzaju. Do pacjenta z ogromną życzliwością,spokojem. Miałam usuniętà tarczycę miesiąc temu. Tak wspaniałego człowieka jeszcze nie spotkałam.Każdego pacjenta traktuje na najwyższym poziomie.Dla studentów człowiek encyklopedia. Panie Doktorze DZIĘKUJĘ za wszystko.

dr. Wiechno wycinał moja tarczyce z powodu raka brodawkowatego. Jestem pod dużym wrażeniem serdeczności z jaka podchodzi do swoich pacjentów. Wszystko dokładnie na spokojnie tłumaczy. Kilka razy dziennie zaglada do pacjentów z pytaniem czy wszystko dobrze i informacja jak dalej bedzie przebiegać leczenie. Czy można chcieć więcej?

Chciałam bardzo podziękować. Pan doktor Wiesław Wiechno to wspaniały lekarz z wielką pasją i opieką otacza wszystkich pacjętów . Dziękuje panie doktorze za tak precyzyjnie wykonaną operacje wycięcia bardzo dużego wola tarczycy. Wdzięczna pacjętka .

Chciałam bardzo podziękować.
Wdzięczna pacjętka .

Wszystko na piątkę z plusem i wspaniały dar zapewnienia pacjentowi poczucia bezpieczeństwa. Kontakt z panem doktorem był niezwykle budujący.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Warszawa"?

Szpital LUX MED
ul. Puławska 455