dr n. med. Wiesław Wiznerowiczdr n. med. Wiesław Wiznerowicz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Wiesław Wiznerowicz

Stomatolog, Protetyk

Długo szukałam lekarza, któremu mogłabym zaufać. Doktora Wiznerowicza i jego prace obserwowałam długie miesiące na Facebooku. Lekarz ten zwrócił moją uwagę przede wszystkim efektami swojej pracy, które każdego dnia wrzuca na swój profil. Dr Wiznerowicz zakłada korony cyfrowe Lava i wyglądają tak naturalnie. Zgłosiłam się na konsultację w grudniu 2014. Do doktora jechałam ponad 1000 km. Pracuję w branży medycznej i trudno mnie wprowadzić w tzw. maliny. Znam w Polsce bardzo dobrze środowisko stomatologów i nigdy nie spotkałam tak konkretnego człowieka, który podczas konsultacji poświęcił mi max. czasu, by jak najdokładniej objaśnić mój przypadek. Co mnie przekonało do dr. Wiznerowicza? Podejście, brak pośpiechu, wiedza, którą zdobywa się po tysiącach wstawionych koron a co najważniejsze to to, co doktor przedstawił mi jako jedyny. W pierwszej kolejności, jakie będą korzyści w moim przypadku nie tylko z efektu estetycznego, ale funkcjonalnego. Pierwszy raz w życiu trafiłam na stomatologa, który na pierwszym miejscu stawia komfort pacjenta w użytkowaniu w tym przypadku koron, wyjaśnił dokładnie, co zamierza zrobić bym nie tylko dostała hollywoodzki uśmiech o najjaśniejszym odcieniu 010, ale jak poprawią mi się rysy twarzy, delikatnie wydłuży linia brody, uzyskam lepszą sprawność stawów żuchwy itd. Data zabiegu przypadła na połowę kwietnia 2015 r. i chcę jedynie wspomnieć, że zdecydowałam się na korony na wszystkie zęby-górne i dolne. W pierwszym etapie dr Wiznerowicz podzielił wszystko na dwie tury zabiegu. Pierwszy etap to górne zęby a drugi oczywiście dolne. Najbardziej ucieszyłam się z najbielszego koloru, jaki mogłam sobie wymarzyć. Pierwsza wizyta to kilka godzin spędzone w gabinecie z doktorem i przemiłą Panią Margaritę, której również bardzo dziękuję. Przygotowanie zębów, oszlifowanie nic nie boli i odbywa się w wesołej atmosferze, jaka panuje u dr. Wiznerowicza. Nieprzyjemne dla ucha odgłosy zagłuszane przyjemną muzyką i opowieściami doktora, który wprowadza tak fajną atmosferę, że nie wiesz, kiedy czas leci i po chwili człowiek jest tak wyluzowany, że nie ma świadomości, że siedzi na fotelu u dentysty i jest w trakcie dość ingerującego zabiegu. Na zakończenie doktor zakłada zastępcze ząbki, które już mają tak jasny kolor i kształt, że mamy wrażenie, że to te właściwe. Dwa tygodnie później kolejna wizyta i zakładanie koron Lava i tu szok...spojrzenie w lusterko i byłam przeszczęśliwa. Zabieg zakładania jest bezbolesny i natychmiast poczułam, jakbym miała swoje zęby. Jestem po kolejnym zabiegu na dolne zęby, a tutaj doktor musiał się nagimnastykować nad kompletem 16 zębów po 8mki. Żałuję jedynie, że spotkałam dr Wiznerowicza tak późno, ale na szczęście spotkałam, bo dziś pewnie zrobiłabym błąd i zdecydowała się na implanty. Moje zęby to mało powiedziane, że są spełnieniem moich marzeń. Dr. Wiznerowicza nie trzeba reklamować, ale chciałam tym wpisem oddać pokłon w stronę doświadczenia doktora i jego prac a w tym nad moimi przepięknymi zębami.

Pan dr Wiznerowicz to wspaniały fachowiec, w pełni tego słowa znaczeniu. Profesjonalista, budzący zaufanie, rzeczowo podchodzący do pacjenta. Wszystko dokładnie diagnozuje, podczas leczenia tłumaczy i pokazuje "magiczną kamerą". Dzięki niemu mam cudne koronki na zębach - LAVA oraz pierwszy raz w życiu w pełni zdrowe zęby. Poprzednicy Pana doktora zawsze czegoś nie dopatrzyli, całe szczęście, że trafiłam do DOKTORA WIZNEROWICZA:)) Do tego to przemiły człowiek, posiada znakomity sprzęt i pracuje na najlepszych materiałach. Sympatyczna pani asystentka oraz świetna muzyka dopełniają całości. Mój syn jest również oczarowany Panem doktorem. POLECAM PANA DOKTORA Z CAŁEGO SERCA!!!

Ponieważ sama czerpałam wiedzę z tego portalu na temat lekarza z chęcią podzielę się własną opinią. Doktor Wiznerowicz wykonał u mnie bardzo skomplikowany zabieg- osadzanie koron porcelanowych na całej górnej szczęce w systemie Lava. Jestem młodą pacjentką, jednak każdy ząb był praktycznie chory- miałam stare plomby pamiętające dentystów ze szkolnych lat. Oszlifowanie zębów było bezbolesne. Byłam informowana o każdym etapie, przestrzegana o bólu, który o dziwo nie wystąpił. Duża delikatność i spokój Pana Doktora- bezcenna. Jego szybkie wykonanie pracy często tutaj negatywnie oceniane według mnie wynika z dużego doświadczenia- ten ...

Jestem młodą pacjentką, jednak każdy ząb był praktycznie chory- miałam stare plomby pamiętające dentystów ze szkolnych lat. Oszlifowanie zębów było bezbolesne. Byłam informowana o każdym etapie, przestrzegana o bólu, który o dziwo nie wystąpił. Duża delikatność i spokój Pana Doktora- bezcenna. Jego szybkie wykonanie pracy często tutaj negatywnie oceniane według mnie wynika z dużego doświadczenia- ten lekarz wie co robi i jest niebywale precyzyjny. Do tego dochodzi sterylna wręcz czystość panująca w gabinecie. Widać to nawet po pani która asystuje w jego gabinecie- wszystko lśni czystością. Materiały i sprzęt najdroższy z możliwych, a proszę mi wierzyć- znam ceny u innych dentystów- za bardzo przystępne ceny usług miałam zagwarantowane najlepsze znieczulenia, wypełnienia, wyciski. Porównywałam ceny w innych gabinetach w Poznaniu i Warszawie i są one o 30-40% wyższe. A muszę podkreślić, ze ani razu nie płaciłam za dodatkowe wizyty kontrolne i mogłam nawet w weekend zadzwonić by umówic się na wizytę.
Tymczasowe "zęby" które miałam założone wyglądały naturalnie, mogłam normalnie funkcjonować. Po tygodniu miałam założone korony porcelanowe- pięknie wykonane, naturalnie wyglądające, dopasowane do mojej urody. Teraz mój mąż, który ma korony osadzone na metalu, starą metodą patrzy na mnie z zazdrością. Moje koleżanki, które mieszkają we Francji i Stanach padły z wrażenia i umawiają się na wizytę u Pana Doktora.
Moją opinię kieruję głownie do młodych pacjentek- lava to rozwiązanie bezbólowe. Najmniej przyjemne jest zakładanie zębów na stałe, jeśli mam być szczera.
Moja opinię kieruje przede wszystkim do młodych pacjentek- korony lava są efektowne i przeze wszystkim dla tych, które dbają o swoje zdrowie.Wyrzucenie zepsutych zębów to inwestycja w nasze zdrowie na lata. U nas ciągle pokutuje wiara w to, że zadbana kobieta to ta, która chodzi do kosmetyczki i poprawiła biust albo usta. A według światowych standardów to właśnie zadbane zęby są najważniejsze. I taki też najwyższy standard oferuje Doktor Wiznerowicz. Już umówiłam się na wymianę dolnych zębów. Po wyjściu z gabinetu Dr Wiznerowicza musiałam na nowo nauczyć się uśmiechać bez kompleksów. I przytaczając jeden z żartów Pana Doktora- teraz mogę świecić dosłownie w ciemnościach. Mam doświadczenie z chirurgami plastykami i wieloma lekarzami z których usług korzystałam zarówno w Europie jak i USA. I z czystym sumieniem mogę powiedzieć: REWELACJA!

Wspanialy lekarz, mam jeszcze plombe, ktora mi zrobil ponad 20 lat temu, kiedy przyjmowal na swiecickiego....

Wymieniłam u doktora Wiznerowicza wszystkie plomby i jestem absolutnie zadowolona. Przedtem leczyłam się u lekarzy, którzy wręcz naciągali mnie na długie i kosztowne leczenie. Mam piękne jasne zęby. Szybko i profesjonalnie. Kolejna wizyta za rok:) Polecam.

Gorąco polecam. Właśnie zmieniłam mojego lekarza na dr. Wiznerowicza.Jestem bardzo zadowolona, bardzo nowoczesny gabinet, miła atmosfera, a moje plombowane zęby wyglądają jak nowe.

Bardzo dobry specjalista. Atmosfera bardzo miła, czuje się profesionalizm. Korony pełnoceramiczne sprawdziłam u innego specjalisty - opinia bardzo dobra. Dziękuję !

Gorąco polecam. Jestem bardzo zadowolony od okolo 15 lat.

Gorąco polecam. Jestem bardzo zadowolony od okolo 15 lat.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia w gabinecie dr Wiznerowicza. Moje plomby są wyjątkowo ładne, a zęby wygladają zupelnie, jakby ich wogóle nie było.gabinet jest wyjątkowo czysty i nowoczesny.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia w gabinecie dr Wiznerowicza.

W mojej opinii dr Wiznerowicz jest bardzo dobrym lekarzem.

W mojej opinii dr Wiznerowicz jest bardzo dobrym lekarzem.