lekarz Wiesław Wojarski

W końcu pozbyto się go z Ostrowa! Nikt tu nie będzie po nim płakał. Niech teraz psuje szpital w Starachowicach.

Najlepszy lekarz do jakiego trafiłam. Polecam!

Najlepszy lekarz do jakiego trafiłam. Polecam!

Lekarz z powłania! Stawia świetne diagnozy a to jest więcej niż połowa sukcesu. Poleciłem go rodzinie i znajomym i wszyscy są bardzo zadowoleni.

Świetny lekarz. Ma ogromną wiedzę i myśli. Bardzo inteligentny i logicznie myślący człowiek. Nie boi się wyzwań. Tłumaczy dzięki czemu człowiek wie co się z nim dzieje i dziać będzie podczas leczenia. Lekarz jak z bajki.

rewelacyjny lekarz, przede wszystkim kompetentny i znający się na rzeczy, chodziłam do wielu lekarzy,którzy przez 2 lata nieprawidłowo mnie diagnozowali. Po pierwszym badaniu doktor Wojarski przedstawił właściwą diagnozę i dzieki niemu wróciłam do żywych. Polecam kazdemu.

bardzo dobry fachowiec,diagnosta,godny polecenia innym

bardzo dobry fachowiec,diagnosta,godny polecenia innym