Wiesława Chmielewska

Ginekolog onkolog

Leczę się od wielu lat (onkologicznie) i nawet gdy trafiałam do gabinetu bez uprzedniej rejestracji czy bez zapowiedzi, bo coś nagle wystąpiło, zawsze byłam przyjęta ze zrozumieniem i troską, z poświęceniem czasu bez zniecierpliwienia. Doktorowa jest kompetentna, rzeczowa i konkretna- godna polecenia. Jadwiga

Jadwiga

Leczyłam się u dr prywatnie i w szpitalu miejskim. odradzam. może i świetny specjalista, ale nie dale tego odczuć, arogancka, oziembła, nie ma czasu dla pacjenta, niechętnie udziela odpowiedzi na pytania o schorzenia, wiecznie zabiegana, chyba trochę za dużo obowiązków na barkach. gdy trafiła do szpitala ze skierowaniem od innego lekarza, pani doktor pokazała jak bardzo nie podoba jej się ten fakt. ja osobiście nie polecam, w dobie prywatnych gabinetów za podobną cenę można uzyskać lepszy standard leczenia, nie ujmując umiejętnościom pani doktor

Kiedy miałam problem po poronieniu pani doktor wykonała potrzebne badania,wszystko wytłumaczyła,jest kompetentna miła i mam do niej zaufanie.Polecam wszystkim paniom

Leczę się od wielu lat i w 100% polecilabym innym paniom. Leczę się w gab prywatnym a przed odejściem Pani doktor z onkologii- w poradni szpitala.

Szczerze polecam-byłam pacjentką kiedy pani doktor pracowała w Centrum Onkologii.Jako lekarz bardzo konkretna i rzeczowa,wprowadza w temat w taki sposób że człowiek nie ma żadnych wątpliwości i oddaje się w jej ręce.Po zabiegu operacyjnym powiedziała co zobaczyła,co zrobiła ,i dlaczego.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog onkolog Bydgoszcz"?

Piotr Nowicki

Omega