lekarz Wieslawa Dziarnowska

Lekarz rodzinny

Potwierdzam opinie poniżej która wspomina o złych diagnozach tej lekarki. Moja rodzina należała do tej placówki, wielokrotnie jako nastolatka słyszałam podczas swoich wizyt idiotyczne słowa po których czułam się zawstydzona. Złe diagnozy, problemy z wystawieniem skierowań na dodatkową diagnostykę. Mojego Taty już z nami nie ma, ale analizując wiele wcześniejszych wyników które zlecała można było wiele wywnioskować, wiele rzeczy zostało zbagatelizowanych !!!! Zbyt późno trafił do odpowiedniego specjalisty i szpitala … Czasu nie cofnę, ale pisze to po paru latach ponieważ długo nie mogłam poradzić sobie ze stratą i żałuję że kiedykolwiek ktoś z moich bliskich był na wizycie u tej osoby.Zdecydowanie odradzam.

Polecam Panią doktor. Wspaniały lekarz, wrażliwa, pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Zawsze trafne rozpoznania. Wspaniały personel. Jedynym minusem są opóźnienia w przyjęciach.

Najlepsza Pani Doktor.Jest to lekarz o wielkim sercu, wrażliwa, mila,uśmiechnięta. Do pacjenta podchodzi z wielka troskliwością i zrozumieniem.Jeśli trzeba to tłumaczy tak długo aż pacjent zrozumie zalecenia.Stawia trafne diagnozy . Polecam tą lekarkę.Receptę na powtórkę leków można uzyskać niemal od ręki.Przemiła obsługa pań z rejestracji i pielęgniarek.

Jest wspaniałym lekarzem, uśmiechnięta, cierpliwa. Poświęca odpowiednią ilość czasu na pacjenta. Potrafi wytłumaczyć chorobę i jej przebieg. Polecam ta panią doktor

miła i kompetentna lakarka ,chociaż denerwujące jest to że trzeba rejestrować dzień wcześniej.np.gdy rano budzę się z potwornym bólem głowy.gardła ,tęperaturą to jest problem i trzeba sobie radzić samemu

Lekarz słaby. Nie polecam.Bez kompetentnej wiedzy. Jeśli chcesz się wyleczyć to uciekaj od tego lekarza.

Lęczę sie od początku powstania tej przychodni u pani doktor i złego słowa nie mogę powiedziec na sposób jej pracy.Do przychodni trafiłem juz z rozpoznaną chorobą i teraz moje leczenie jest zachowawcze ale uprzejmoscią taktem i cierpliwoscią przewyzsza innych lekarzy.Jest to kobieta lekarz którą polecam innym pacjentom

Jest to strasznie nie kompetentna kobieta nie potrafi rozpoznać żadnej choroby, odmawia dostępu do podstawowych badań leczy "na oko - albo sie uda albo nie" - po kilku wizytach wylądowałem na pogotowiu - odradzam wszystkim wizyty u tej kobiety bo lekarzem to ona na pewno nie jest - jak na moje to dyplom dostała za "kury i kaczki"

Problem z wypisaniem skierowań do specjalistów i na badania. Na badania zamiast wypisać skierowanie to daje karteczki i trzeba płacić za te badania.SKANDAL. Lekarz specjalista dał zalecenia do badania i rehabilitacji (jako, że prywatnie więc bez skierowania)a Pani doktor nie wie jak ma wypisac na tej podstawie skierowanie. Czy to brak wiedzy czy chęci?

Problem z wypisaniem skierowań do specjalistów i na badania.

Jest to lekarz o wielkim sercu, wrazliwa, mila,usmiechnieta. Do pacjenta podchodzi z wielka troskliwoscia i zrozumieniem. Jestem Pani Doktor zawsze wdzieczny za to co dla mnie zrobila. Dzieki Niej powrocilem do pracy, a po pewnym czasie na stanowisko wymagajace 1-ej kategorii zdrowia.