lekarz Wiesława Kowalska

2,6
2,7

Z całą świadomością, że wpis może być usunięty, stwierdzam, że lekarz ten powinien udać się już na zasłużoną emeryturę. Moje dziecko-2 latek, miało nasilony kaszel. Na przedostanie wizycie otrzymał nebulizacje oraz antyniityk. Nie pomogło. na wizycie kontrolnej opisaliśmy dolegliwości m. in. nasilony kaszel - kaszlal przy Pani doktor, po osluchaniu stiwierdzila, że nic nie slyszy, nie wie co mu jest a najlepiej aby zrobiło test na Covid bo najprawdopodobniej go ma. wykonaliśmy test, Pani doktor nas już nie przyjęła, bo nie miała miejsca-oczywiście test 2x negatywny. Po 18:00 udaliśmy się na POZ- kaszel ten nam się nie podobał. Okazało się że dziecko ma zapalenie płuc!!! Pani Doktor, przyjmująca na dyżurze w POZ, zasugerowała, jak można nie było o 15:00 słyszeć tych zmian. Pomijam fakt, że Pani doktor Kowalska jest niemiła, apatyczna do dzieci. Wszędzie widzi Covid-to jest jej jedyna diagnoza. Nie jestsmz na szczęście stałymi pacjentami, chodzimy wtedy kiedy lek. prowadzącego naszego dziecka nie ma. Wcześniejsze wizyty kończyły się tym, że wysyłała zdrowe dziecko do szpitala lub mówiła na teleporadzie, że dziecko przy ząbkowaniu i lekkiej biegunce musi jechać na oddział, bo się zaraz odwodni. Odradzam i jeszcze raz odradzam wizyt u tej Pani Doktor. Proszę już na prawdę odejść z godnością.

Panią (lekmed.) Kowalską poznałem NIESTETY ponad 30 lat temu. Próbowała leczyć moje dzieci z fatalnym skutkiem. Osoba niekompetentna. Stawia diagnozy po przeczytaniu których lekarze na Śląsku łapią się za głowę!!! Nie dają wiary, że tak mylną diagnozę może postawić lekarz. Totalna porażka!!! Niedawno próbowała leczyć mojego wnuka. I co??? Nic się nie zmieniło!!! Ponownie Piramidalna pomyłka. WSTYD!!! 30 lat pracy w zawodzie lekarza i ZERO rozwoju, doświadczenia. PS. Dowód? Proszę bardzo. Diagnoza pani Kowalskiej sprzed 30 lat u mojej córki: 1) Padaczka, a następnie białaczka , diagnoza lekarza na Śląsku: odmiedniczkowe zapalenie nerek!!! 2. Mój wnuk, według pani Kowalskiej zarażony OMIKRONEM, podejrzenie SEPSY!!!!!! Diagnoza lekarza na Śląsku: choroba gardła + afty i prośba ww. lekarza, żeby szerokim łukiem omijać panią Kowalską. Czytelniku wnioski wyciągnij sam..., a potem w myśl zasady ratuj się kto może UCIEKAJ jak najdalej.

Czekałam na wizytę 2.5 h. Na wizycie Pani doktor ponaglała, abym szybko sama zważyła dziecko. Po osłuchaniu i obejrzeniu gardła jedyne co dostałam to skierowanie na oddział pediatryczny z powodu migdałków tak spuchniętych że zasłaniają gardło I grożą uduszeniem. Ostre zapalenie. Z tą diagnozą wylądowałam z córką na oddziale. Na szczęście mała nie miała gorączki a diagnoza nie potwierdziła się, migdały były tylko lekko rozpulchnione, czerwone gardło. Wielkim szczęściem wróciłyśmy do domu (po wielu godzinach oczekiwania na lekarzy, przyjęcia i receptę od lekarza z izby). Zdecydowanie nie polecam.

Najgorszy lekarz z jakim miałam doczynienia, spychalstwo, brak informacji o badaniu Pacjenta, brak kompetencji, tonie w bałaganie dokumentów ciężka w rozmowie nie wysłucha tylko cały czas przerywa i diagnozuje wszystko i nic a poza tym straszy dzieci wyglądem 2 fartuchy maseczka kombinezon tragedia.

Zanim trafiłam na Dr. Kowalska odwiedziłam chyba wszystkich pediatrów w Zawierciu i jest ona najlepszym lekarzem na jakiego mogłam trafić. Nie powiem, bo w poczekalni trzeba troszeczkę posiedzieć zanim wejdzie się do gabinetu. W Gabinecie siedzi się pół godz bo wszystko dokładnie tłumaczy. Więcej takich lekarzy! ZDECYDOWANIE POLECAM!

Bardzo dobry lekarz Poświęca bardzo dużo czasu na pacjenta Bardzo dokładnie bada.Stawia dobrą diagnozę Jak najbardziej polecam.

Nie pomogła mojemu dziecku nigdy,a byłem u yej pani już kilka razy. Moim zdaniem słaby z niej fachowiec i nie potrafi postawić trafnej diagnozy. Zdecydowanie polecam Panią Węgrzynowską. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Bardzo miła doktor. Byłem u niej, bo inni lekarze mnie nie umieją wyleczyć tak jak trzeba. Pani doktor wyleczyła mnie z wielu chorób w ciągu kilku dni, na kontroli wszystko w porządku i koniec leczenia.

Pani doktor odebrała, w czasie mojej wizyty telefon. I nie skrępowana rozmawiała podczas gdy ja siedziałam bez bluzki przy jej biurku. Mało tego w reakcji na moją późniejszą uwagę, nakrzyczała na mnie i stroiła fochy, nie chciała nawet podpisać mi bilansu na studia. Po wyjściu z gabinetu nawet pielęgniarki komentowały jej humorek. Była to moja ostatnia wizyta u tej kobiety miałam wtedy 19 lat. Na szczęście nie widzę jej już od 5 lat. Z tego co pamiętam nawet kiedy byłam dzieckiem nie była miła, z leczeniem chorób też kiepsko, zdecydowanie odradzam.

Pani doktor jeszcze ani raz nie pomogła mojemu dziecku. Kiedy idziemy do niej z jakimś problemem zapisuje leki,po których lądujemy u innych lekarzy, ponieważ nie pomagają lub pogarszają sytuację. Poza tym podczas jednej z wizyt, powiedziała, że nie ma już dla nas czasu.Nie polecam