lekarz Wiesława Sokołowska-Rucińska

Seksuolog, Psychiatra

1,8

Nie polecam, doktor rucińska jest niemiła, przekrzykuje pacjentów i nie ma do nich szacunku, tragedia

Nie zgadzam się z opinią ANONIMOWYCH Piszących. chcę wyrazić swoje zdanie na ten temat i mam do tego prawo.Pani Doktor Wiesława SOKOŁOWSKA-RUCIŃSKA Według mnie jest bardzo konkretną osobą,,która zna się na czym polega problem pacjenta, ma wielkie doświadczenie i ogromny starz pracy w tym zawodzie, miła cierpliwa Doktor, przeprowadza dokładny szczery wywiad, słucha, zadaje pytania,i dopiero dostosowuje leki,zawsze odpowiada na pytania i porady tel, .jako pacjet dzięki Pani Doktor RUCIŃSKA normalnie funkcjonuje bardzo polecam Doktor z własnego doświadczenia .pozdrawiam serdecznie

Nie zgadzam się z opinią ANONIMOWYCH

Wszystko co napisali poprzednicy to prawda. Pani dr.nie słucha co pacjent ma do powiedzenia ,nie daje dojść do głosu,jest agresywna. Pierwszy raz miałam do czynienia z takim lekarzem ! I to lekarz psychiatra ? To jakaś porażka.

Wszystko co napisali poprzednicy to prawda.

Nie polecam. Nie dopuszcza pacjenta do głosu, jest najmądrzejsza i chwali się, że jest biegłą sądową jakby to miało co do rzeczy. Nie szuka przyczyn choroby, a przepisuje wyłączające pacjenta "leki", ktòre zamiast pomagać szkodzą. Przedmiotowo i bez szacunku traktuje pacjenta. Jest nieuprzejma i nie ma w sobie za grosz empatii.

Byłam świadkiem próby telefonicznego zapisania się na wizytę. Pani doktor była agresywna, nie dopuszczała pacjentki do głosu, próbowała ją zakrzyczeć. Byłabym w stanie jeszcze zrozumieć, gdyby to była publiczna służba zdrowia... Stanowczo nie polecam.