Wiesława Stobiecka

1,9
1,3
1,8
1,3

Bardzo odradzam! Jestem świeżo upieczonym rodzicem i byłam z niemowlakiem na pierwszym bilansie i szczepieniu u Pani Doktor. Osoba traktująca każde pytanie pogardliwie, niemiła, bez empatii. Sama z siebie nie powiedziała o żadnych możliwych powikłaniach po szczepieniu, zapytana o możliwe powikłania. Stwierdziła, no że jakieś mogą być, ale to rzadko - koniec wypowiedzi.

Lekarz niekompetentny, nie potrafi zdjagnizować co dziecku dolega. Odsyła do szpitala za każdym razem gdy nie potrafi podjąć odpowiedniego leczenia. Inni specjaliści wyśmiewają jej decyzję. Spychanie odpowiedzialności za leczenie na szpitala lub innych lekarzy. Zdecydowanie nie polecam .

Najgorszy lekarz z jakim mieliśmy do czynienia! A najgorsze w tym wszystkim jest to, że taka osoba "leczy" dzieci! Na pierwszej wizycie noworodka dziecko zostało tylko zważone! Pseudo lekarka nie zauważyła wzmożonego napięcia mięśni, naczyniaka ani łojotokowego zapalenia skóry. Porażka! Innym razem wysłała córkę (4 tygodniową) do szpitala z rzekomymi zmianami osłuchowymi które w szpitalu wykluczono! Poza tym odmówiła wizyty domowej w wyjątkowej sytuacji- mama chora, 39 stopni, sama w domu z dwójką chorych dzieci w tym noworodek, na dworze sypie śnieg a szanowna pani robi łaskę, że nas przyjmie, ale tylko jeśli się pospieszymy bo czekać na nas nie będzie! Tragedia, tacy ludzie powinni być odsunięcie od zawodu. Nigdy w żadnej innej przychodni nie spotkałam tak niekompetentnej osoby!

Proszę omijać Panią dr Stobiecką. Dramatyczne podejście do dzieci. Typowa spychologia. Diagnozy wyssane z palca,a także niereaguje na zgłaszane przez rodziców dolegliwości. Wpisuje do karty dziecka badania, których nie wykonuje. Siatka centylowa to dla niej chyba czarna magia. 6 miesieczne dziecko nie mialo robionego pomiaru ani razu. Nasz Maluszek miał gorączkę po czym Pani doktor nawet mu jej nie zmierzyła i wykluczyła ząbkowanie o którym mówiliśmy. Wysłała na do szpitala (typowa spychologia o której wcześniej pisałem). Cztery dni później cieszyliśmy się z dwóch ząbków naszego Synka🙂 NIE POLECAMY TEJ PANI ...

NIE POLECAMY TEJ PANI !!!

Z Panią doktor mam kontakt przez przychodnię - szczepienia, bilanse etc. - z konsultacji lekarskich dawno zrezygnowaliśmy ze względu na brak zaufania do stawianych diagnoz i sposobu leczenia. Pomimo to nawet na poziomie prostych czynności Pani dr Stobiecka pozostawia wiele do życzenia. Szczytem jest jej podejście do godzin pracy- dwa razy zdarzyła się sytuacja, że doktor jest w gabinecie, nie ma pacjentów, wg ustalonego grafiku ma jeszcze czas pracy a odmawia przyjecia pacjenta (w bardzo prostej sprawie!). Dziś odmówiła pomimo prośby Pani z rejestracji, poprzednim razem-weszłam do gabinetu osobiście - wyłoniła się zza czytanej gazety informujac, że ona za pół godziny wychodzi przecież.

Bardzo niemiła osoba a jako lekarz powinna iść już dawno na emeryturę albo wrócić do książek. Diagnozy tej Pani wyssane z palca wysmiane przez specjalistów. Proszę uważać na te Panią

jestem bardzo rozczarowana, Pani doktor stosuje spychologie i tylko do szpitala albo do innego lekarza odsyła, nie polecam, niezbyt miła

Miła doktor lecz nie potrafi leczyć ani dorosłych i tym bardziej dzieci.

Miła doktor lecz nie potrafi leczyć ani dorosłych i tym bardziej dzieci.

Bardzo miła Pani Doktor. Mój synek tylko ją uważa, żadnemu innemu lekarzowi nie daje się zbadać!