lekarz Wiesława Wieliczko

Całkowity brak szacunku wobec pacjenta, lekceważąca postawa i usposobienie nie godne jakiegokolwiek lekarza. Pani po spóźnieniu bezpodstawnie oskarża pacjentów, wmawiając, że nie stawili się w momencie "odczytywania", nawet jeśli byli na miejscu 0,5h przed czasem i czekali na nią 3 h. Do tego panią doktor cechuje nieuzasadniona agresja względem ludzi, najwyraźniej bardzo lubi wrzaski skierowane w ich stronę. Dochodzą też pretensje w stronę pacjenta o nieprzygotowanie się do wizyty, kiedy szukając właściwego dokumentu o który pani prosiła, najwyraźniej "szeleszczenie papierem" przeszkadza na tyle, iż jest w stanie dobitnie to zakomunikować. Oczywiście wszystkie komentarze według pani Wiesławy najwyraźniej nie mają sensu jeśli nie są wyrażane krzykiem. Szczególnie mając styczność ze starszą pacjentką, która niepotrzebnie się zestresowała co w sytuacji zdrowotnej, jak i wiekowej jest bardzo nie wskazane. Pani doktor powinna mieć chociaż krztynę rozumu i godności człowieka. Nie polecam.

Może to i dobra i kompetentna dr ,ale oczekiwanie ponad 5 godz na wizytę w poczekalni to już ponad miarę przesada, żeby ludzie po 70r.z musieli tyle siedzieć, a na koniec jeszcze śmie powiedzieć, że chory jest zdrowy i po co przychodzi. Należy zgłosić skargę do Nfz na zachowanie takiego lekarza, sama pracuję w służbie zdrowia, ale takiego cyrku to jeszcze nie widziałam, to jest kpina i lekceważenie chorych

Byłam z mężem na pierwszej wizycie i przygotowałam się na wszystko, za dużo nie gadać, nie marudzić, słuchać i być cierpliwym. Chociaż na wizytę byliśmy umówieni na 24.00:) przyjęła nas ok1,30 w nocy:) Ha! wizyta trwała prawie półtorej godziny. Ale warto było czekać. Chyba nikt wcześniej tak dokładnie nie przebadał mojego męża chociaż leczy się na Unii Lubelskiej na przewlekłą białaczkę. Lekarka mega kompetentna, spokojna ( chyba, ze nie widziałam jak się wkurzy, ale..niech rzuci kamieniem ten co się nie wkurza) wyniki bardzo dokładnie analizowała, oglądała płytkę z prześwietlenia, wszystko wytłumaczyła, opisała, pokierowała.
Dlatego też nie dziwię się, że pacjenci zjeżdżają się do Niej z całej Polski, z Koszalina, Świnoujścia.. Krakowa...
Chyba już takich lekarzy nie ma, którzy swój własny czas poświęcają dla pacjentów.
W każdym bądź razie ja takiego lekarza jeszcze nie spotkałam.

Byłam raz i na tym zaprzestałam. Na wizycie zostałam potraktowana tak, że szkoda słów na opisywanie tego. Może i dobry lekarz, tego nie wiem-dla mnie szacunek do człowieka, który musi się przed lekarzem otworzyć i zaufać jest podstawą. Jeśli mam się bać wizyt to wolę poszukać innego lekarza, który umie być człowiekiem dla pacjenta.

Super lekarz , doskonały diagnosta , godna zaufania. zajmuje się swoimi pacjentami (pamięta ich po nazwisku )Polecam ze szczerego serca.

Jest lekarzem bardzo kompetentnym i sumiennym. W kontaktach z pacjentem, często ostra i nieprzewidywalna, ale to naprawdę dobry lekarz i chcę wrócić do Niej.Będę się u p. doktor leczyć nawet prywatnie

Leczę się u Pani doktor 5 lat, dojeżdżam ponad 100km. Fakt że często na wizyty się spóźnia ale to świadczy o tym że jest świetnym lekarzem i ma dużo pacjentów. Świetnie bada,(rozbieram się do samych majtek, bada wszystko nawet piersi) poświęca bardzo dużo czasu,tłumaczy, ale i opieprza jak trzeba:) dla mnie jest to lekarz niezastąpiony naprawdę i nie przesadzam! Leczy się u pani Wieliczko masa ludzi bo jest dobra. Choć trzeba mieć anielską cierpliwość:))) Pani Doktor aby tak dalej!!!!!

Jest lekarzem z powołania. Brak mi p. Doktor w przychodni

Jest lekarzem z powołania. Brak mi p. Doktor w przychodni

Leczyłąm się 20 lat u dr Wieliczko. Jestem po wizycie u innego endokrynologa, którą ją zastąpił i jestem zdruzgotana jego podejściem do pacjenta. Nie dorasta do pięt Pani dr Wieliczko.

U Pani dr Wieliczko lecze się od 13 lat i jestem przerażona,że zostalam pozbawiona możliwości dalszego leczenia u tak wspaniałego specialisty.Mialam to szczęscie że byłam pacjentką Pani dr bo dzieki wielkiemu zaangażowaniu Pani dr przeprowadzono mi poważną operację w klinice w Warszawie i to dzięki tej operacji i właściwej opiece przez te wszystkie lata mogę w miarę normalnie funkcjonować.Dziekuję Pani Doktor I.W.