lekarz Wiesława Zieńczuk

Odradzam. Jeden z tych lekarzy, dla których sama wizyta, a nie pomoc pacjentowi jest podstawą do żądania zapłaty. W końcu dla pacjenta rozwiązanie jego problemu także ma drugorzędne znaczenie, prawda?

zawsze jak mam problem z oczkami mojego dziecka idę do pani Z.Mój synek jest niepełnosprawny boi się lekarzy ponieażczęsto musiał byc w szpitalu. Pani doktor zawsze była miła cierpliwie tłumaczyła dziecku co będzie się działo. Polecam ją z czystym sumieniem szczególnie jak macie problem z dziećmi. Nawet gdy nie byłam zarejestrowana przyjęła nas bez problemu

Poza godzinnym oczekiwaniem na przyjęcie (w czasie na który byłem zarejestrowany pani zrobiła sobie przerwę(!) a po powrocie przyjęła osoby z poza kolejki w sumie wyszło 65 min czekania), to raczej pozytywnie, choć zostałem zbyty po dobraniu szkieł (mimo, że miałem więcej wątpliwości odnośnie mojego wzroku). Polecam dopłacić i iść do innego okulisty.

Pani doktor okazała się przemiła osobą, potrafiąca w prosty sposób przekazać wszelkie informacje na temat choroby. Kobieta która nade wszystko przekłada pacjenta;D

Kobieta która nade wszystko przekłada pacjenta;D

Polecam gorąco. Pani doktor bardzo miła, spokojnie i prostym językiem wytłumaczyła mi problem. Dokładne badanie, swobodna atmosfera. Polecam !!

Niespodziewaną informację na temat choroby oczu p. doktor przekazala niezwykle łagodnie i spokojnie nie wzbudzajac ogolnego stresu i strachu. bardzo mila, uprzejma, kompetentna. jestem zadowolona z wizyty. mysle, ze moge polecić. chocby ze wzgledu na brak pospiechu, rozmowe, odpowiedzi na wszelkie pytania. pozdrawiam.

pozdrawiam.

lekarz wzbudza zaufanie pacjenta, radzi na każdy problem i poświęca maxiumum czasu :) gorąco polecam

P.doktor jest bardzo dokładna, wszystko mi tłumaczyła, spodobało mi się to,że badanie było robione bez pośpiechu. Ważne było to z czym przyszedłem, a nie to czy jeśli zajmę więcej czasu to grafik przyjęć się "posypie". Jednak nie wszędzie liczy się tylko zysk :)

Kompetentny i uprzyjmy okulista, ma dobre podejście do pacjenta.

Kompetentny i uprzyjmy okulista, ma dobre podejście do pacjenta.