prof. dr hab. n. med. Wiktor Łaszewicz

Gastroenterolog

Niesamowity człowiek. Nigdy nie spotkałem takiego lekarza. Spokojny, opanowany, zawsze tłumaczy w czym jest problem i dlaczego powstał. Wyleczył mnie po perforacji żołądka i wytłumaczył jak bardzo ważna będzie dieta w moim życiu. Wybitny specjalista. Widać po nim, że uwielbia swoją pracę i pracę z ludźmi. Lekarz z powołania a nie dla pieniędzy a takich to ze świeczką teraz.

Nie jestem zadowolna. Pomimo ogólnie przyjemnego podejścia oczekiwałam bardziej zrozumiałych informacji. Chociaż pretensji mieć nie mogę.

Wspaniały człowiek, a lekarz rewelacyjny. Z powołania i z klasą w każdym calu! Jest kompetentny a przy tym ogromnie skromny, troskliwy i empatyczny. Naprawdę zależy mu na człowieku. Jest po prostu niesamowity i wyjątkowy. Inni lekarze powinni się od Niego uczyć WSZYSTKIEGO!!!

jestem z pow łomża moja wizyta odbyła się 6 kwietnia Miałem problemy z jelitami Odziwo obecnie czuję się dużo lepiej ale trzeba do pełnego zdrowia czasu .Moja wizzyta trwała 1godzi 10 min dzięki panu dr. czuję sie lepiej .Tacy powinni być lekarze Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ DOKTORZE

Chciało by się aby wszyscy lekarze tacy byli. Jest dostępny o każdej porze dnia i nocy. Szkoda że jest taki bardzo zajęty. Świetny lekarz i diagnosta. Z całego serca i z całą odpowiedzialnością mogę polecić Pana Profesora innym osobom.

Wspaniały lekarz ktory naprawde chce pomoc pacjetowi,miły ,sympatyczny i rzeczowy .Prowadzi długi wywiad z pacjetem zanim przepisze tabletki .Polecam wszystkim ktorzy maja problemy jelitowe itp..przyznam szczerze ze byłam bardzo mile zaskoczona ta wizyta bo mało jest takich lekarzy[a ja ostatnio troche ich odwiedziłam ]ktorzy sa dobrymi diagnostami .pozdrawiam

Lekarz o którym sie mówi "przyłóż do rany a sama sie zagoi". W stosunku do pacjentów miły, ciepły, serdeczny, zainteresowany tym aby pomóc. Bardzo godny polecenia.