lekarz Wiktor Świercz

Pan doktor nie przeprowadził ze mną wywiadu, od razu kazał iść na fotel podczas pierwszej wizyty. Zero kontaktu z pacjentką. Brak badania piersi. Lekarz również nie chciał przepisać antykoncepcji,tłumacząc się medycznymi skutkami ubocznymi. Brak rozmowy. Miałam wrażenie, że lekarz chce jak najszybciej pozbyć się pacjentki. Żadnego kontaktu, pytań. Brak uprzejmości oraz tłumaczenia. NIE POLECAM

Miałam wywoływany poród oksytocyną. Niestety pierwsza kroplówka nie pomogła. Dr zlecił podać drugą. Ta również niewiele pomogła. Bóle nasilały się z każdą godziną. Pod koniec drugiej dawki oksytocyny ból stał się nie do zniesienia. Dr Świercz w pewnym momencie pochylił się nade mną i z wymownym wyrazem na twarzy szepnął, że NAJWYŻEJ BĘDZIEMY RODZIĆ DWA DNI... Myślę, że chyba na coś liczył. W końcu człowiek w obliczu tak wielkiego cierpienia jest desperatem. Nie tym razem. Niestety i tak skończyło się na cc. Żenujące zachowanie.

Przez osiem lat chodziłam z bólami w dole brzucha, które minąć nie chciały, bolało prawie cały czas, mniej lub więcej ale bolało. Pan doktor twierdził, że moje bóle są ,,z głowy" lub taka moja uroda i nie ma żadnej choroby kobiecej. Żeby po tylu latach kiedy bóle naprawdę zaczęły przybierać na sile stwierdził, że trzeba robić laparoskopię i ratować mój jajnik, bez komentarza. Zajął się tym ktoś inny, laparoskopię miałam jakiś czas później ale nie w Stalowej woli, wybrałam moim zdaniem lepsze miejsce. Ogniska endometriozy usunięte, dostałam leki, a przede wszystkim nikt się nie bawił w ocenianie mojego stanu psychicznego. Wycinki potwierdziły endometriozę. Szkoda tylko, że tak późno. Lekarze od swojej strony zrobili i dalej robią wszystko co mogą żeby mi pomóc.

Gratuluję takiego podejścia do tematu przez tyle lat.

wspanialy lekarz rzeczowy i kompetentny.Mimo ze mam 56 lat nigdy nie spotkalam na swojej drodze takiego lekarza .Przyjeta bylam w publicznej sluzbie zdrowia a w gabinecie zostalam potraktowana jak w gabinecie prywatnym .Pan doktor wykonal mi szczegolowe badania odczulam ,ze panu doktorowi poprostu chce sie pracowac. dziekuje Panie doktorze

Jeden z lepszych lekarzy w mieście jak również cytolog

Jeden z lepszych lekarzy w mieście jak również cytolog

jak byłam w szpitalu to uprzejmy był fajny miły, odrazu wstał jak miałam bóle brzucha ale cóz byłam w 7 tygodniu ciazy ale niestety poroniłam, jak dostałam bóle i poszłam to lekarzy to własnie pan świercz wstał i mi zrobił badania itp jak dla mnie jest fajny.

ja chodze do niego juz prawie 7 lat i jestem z niego zadowolona ale nie sadze zeby karzdy lekarz znal i musiał znać wszyatkie swoje pacjentki przeciez nie ma jej jednej czy dwóch

zgadzam się z poprzednim komentarzem,Jak byłam w szpitalu już w 7 miesiacu cciązy to poprostu mnie nie znał.Było mi przykro bo akurat wtedy potrzebujesz by ktoś do Ciebie podszedl i powiedział miłe słowo. po wyjsciu zmieniłam lekarza. Jestem w drugiej ciaży i już do niego nie trafiłam. jestem bardzo zadowolona z Dr. Napierały.

bardzo sie zawiodlam. kiedy trafilam do spzitala poprostu mnie olal

bardzo sie zawiodlam. kiedy trafilam do spzitala poprostu mnie olal