Zdecydowanie nie polecam pomimo że byłam prywatnie to podsumowując nic się nie dowiedziałam z tej wizyty

kilka razy byłem pacjentem dr Wolfsona i zawsze tak samo: powitanie ,diagnoza, efektywne leczenie i właściwe zalecenia. Widać , że w praktyce Tego lekarza to standard. Doktor Wolfson to lekarz , który lubi swój zawód , a ilość pacjentów przed gabinetem jak przyjmuje jest najlepszą rekomendacją Jego wiedzy i zaangażowania . Polecam s k

kilka razy byłem pacjentem dr Wolfsona i
zawsze tak samo: powitanie ,diagnoza,
efektywne leczenie i właściwe zalecenia.
Widać , że w praktyce Tego lekarza to
standard. Doktor Wolfson to lekarz , który
lubi swój zawód , a ilość pacjentów przed
gabinetem jak przyjmuje jest najlepszą
rekomendacją Jego wiedzy i zaangażowania . Polecam s k

Jeżeli szukacie państwo dobrego chirurga,to polecam dr Wolfsona to lekarz z powołania,a obecnie o takich coraz trudniej.Podejście do pacjenta,kompetencja,fachowośc na wysokim poziomie. A Oddział Leczenia - Szpital Jednego Dnia- przy Centrum Medycznym Salus pod Jego egidą,wystawia Mu świadectwo pasjonata swojej pracy,Gorąco polecam.Wdzięczny pacjent.S.Kowalski Jego egidą

Jeżeli szukacie państwo dobrego chirurga,to polecam dr Wolfsona
to lekarz z powołania,a obecnie o takich coraz trudniej.Podejście
do pacjenta,kompetencja,fachowośc na wysokim poziomie.
swojej pracy,Gorąco polecam.Wdzięczny pacjent.S.Kowalski
Jego egidą

Po pierwszej wizycie: Propozycja leczenia została mi przekazana jasno i zrozumiale z określeniem kosztów i możliwości połączenia leczenia na koszt pacjenta i skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego. Posiadana przeze mnie podstawowa wiedzy na temat własnej choroby i skutecznych, nowoczesnych sposobów leczenia pozwoliła mi szybko podjąć decyzję dotycząca przebiegu leczenia. Liczę na dobre efekty cdn...

Po pierwszej wizycie:

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

Polecam tego lekarz jest kompetentny uprzejmy i umie wytłumaczyć chorobę i sposób jej leczenia

polecam leczenie u tego lekarza, jestem zadowolona, poniewaz spelnia moje oczekiwania w czasie wizyty i przebiegu leczenia

Jest bardzo dobrym lekarzem, człowiekiem i organizatorem.

Jest bardzo dobrym lekarzem, człowiekiem i organizatorem.