mgr Wiktoria  Kreftmgr Wiktoria  Kreft - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

mgr Wiktoria Kreft

Dietetyk

Ukończyłam studia w stopniu mgr Inż. Już przed studiami uczęszczałam do szkoły o profilu żywieniowym. Zajmuje się dietetyką kliniczną i sportową. Od samego początku zainteresowały mnie szczególnie problemy pokarmowe oraz problemy hormonalne. Swoją pasję łączę z wykształceniem w zakresie technologii żywności i dietetyki, więc nie tylko ułożę jadłospis, ale także podpowiem jak przygotować posiłki żeby były zarówno smaczne, jak i zdrowe.

Analiza artykułów naukowych, czytanie tematycznych książek oraz uczestniczenie w profesjonalnych kursach i szkoleniach to narzędzia, które pozwalają mi na poszerzanie horyzontów.

Mam doświadczenie w prowadzeniu dietetycznym osób z chorobmi autoimmunologicznymi oraz innych chorobach dietozależnych, tj: cukrzyca, insulinooporność, hipercholesterolemia, nadwaga.

Zmianę nawyków żywieniowych zaczęłam od siebie, kiedy zmagałam się z licznymi dolegliwościami ze strony układu pokarmowego po spożytym posiłku. Zespół Jelita Drażliwego, nietolerancja na gluten oraz inne towarzyszące tym schorzeniom objawy udało mi się pokonać zmieniając swoją dietę. Swoją pracę opieram na holistycznym podejściu do człowieka na podstawie własnego doświadczenia i doświadczeniach moich pacjentów.

Właściwa dieta to podstawa funkcjonowania. Kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdej osoby. Każdy z nas jest zupełnie inny – ma inny metabolizm, inne problemy. Dawanie skutecznych rozwiązań osobom, które mi zaufały to dla mnie największa motywacja.
Swoje zalecenia opieram o badania diagnostyczne tak, aby dostosować je do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Należę do Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, mam dostęp do najświeższej wiedzy na temat choroby, biorę udział w szkoleniach, otrzymuję materiały edukacyjne i informacyjne, które mogę przekazać nieodpłatnie swoim pacjentom. W moim gabinecie pacjent ma pewność, że jego dolegliwości nie zostaną zbagatelizowane.

Współpracuję z blogami i portalami o zdrowym odżywianiu, pisze artykuły oraz współpracuje z cateringiem dietetycznym.
Jestem również współautorem bloga żywieniowego: www.sports-med.pl/blog

Znajomość języków obcych:

- http://fitmama24.pl/choroba-hashimoto-co-moze-ja-zapoczatkowac/

Nagrody:
- Laureat Ogólnopolskiej Wiedzy o Żywności 2013

www.sports-med.pl

I will definitely recommend the Lady Victoria, he told me to her friend, who was pleased with the cooperation. Thanks to her I have lost more than 10 kg. This is a very experienced and intelligent person. Arranged for me - based on my symptoms, diet was tasty and quick to prepare. I suffer from polycystic ovary syndrome, I thought that I no longer have to rescue me. In addition, Ms. Victoria had no easily with me because I am a person rather poorly motivated, which already tried several diets and always something I did not like or give up quickly because I have not seen results. Mrs. Victoria every day I send text messages and emails motivating so that I achieved this magical result. I could not give up once again. Thank you and best regards Paulina ;-)

Długo szukałam dietetyka w Trójmieście, szukałam głównie poprzez strony internetowe. Panią Wiktorię Kreft poleciła mi moja lekarka. Weszłam na strone Sports-Med, bardzo mi się podobała i były w niej zawarte logiczne informacje. To taka młoda osoba, a już ma takie ogromne doświadczenie w zawodzie. Pierwsza wizyta trwała godzinę i naprawdę była bardzo dokładna, Pani Wiktoria wypytała mnie na prawdę dokładnie o to co jem, o to dlaczego podjadam, jakie mam wyniki badań, zważyła mnie na takiej specjalistycznej wadze i omówiła wyniki. Zwróciła uwagę na dużą liczbę błędów, które popełniałam, z niektórych w ogóle nie zdawałam sobie sprawy. To co mnie bardzo zaskoczyło, to to że trafnie zdiagnozowała moje spadki cukru, po dodatkowych badaniach wyszło, że mam początki cukrzycy! Byłam tak przerażona, ale Pani Wiktoria mnie bardzo uspokoiła, napisała diete, i jest o niebo lepiej, nawet lekarz powiedział, że poczekamy pół roku i wtedy zdecyduje, czy mi dać leki, bo widzi, że taką dietą będę mogła być wyprowadzona. Nasza współpraca wciąż trwa, a ja już schudłam 10kg!!! w moim wieku (45 lat) to jakiś cud!!! Polecam!!!

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Wiktorią! Podczas wizyt wykazała się dużą kompetencją, a co dla mnie istotne również dociekliwością co wpłynęło pozytywnie na późniejsze efekty. Wywiad został przeprowadzony bardzo rzetelnie dzięki czemu dalsza współpraca przebiegała bezproblemowo. Dieta zaproponowana przez Panią Wiktorię była dobrana do mojego trybu życia dzięki czemu nie musiałam radykalnie zmieniać swoich nawyków. Co więcej, przekonałam do niej swoich najbliższych! Co prawda, na efekty końcowe muszę jeszcze poczekać aczkolwiek jestem przekonana, że w końcu trafiłam na dietetyka dzięki któremu uda mi się wyzbyć złych nawyków żywieniowych ...

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Wiktorią! Podczas wizyt wykazała się dużą kompetencją, a co dla mnie istotne również dociekliwością co wpłynęło pozytywnie na późniejsze efekty. Wywiad został przeprowadzony bardzo rzetelnie dzięki czemu dalsza współpraca przebiegała bezproblemowo. Dieta zaproponowana przez Panią Wiktorię była dobrana do mojego trybu życia dzięki czemu nie musiałam radykalnie zmieniać swoich nawyków. Co więcej, przekonałam do niej swoich najbliższych! Co prawda, na efekty końcowe muszę jeszcze poczekać aczkolwiek jestem przekonana, że w końcu trafiłam na dietetyka dzięki któremu uda mi się wyzbyć złych nawyków żywieniowych :)

Do poradni Sports-Med udałam się również z polecenia. To zawsze najpewniejszy wybór i tym razem się nie zawiodłam. Schudłam 8 kg podczas naszej współpracy. Cierpię na hashimoto. Mogę tylko poprzeć poprzednie pozytywne opinie o Pani Wiktorii i się z nimi zgodzić. Bardzo profesionalnie podejscie do pacjenta i wysoki poziom wiedzy. Dieta bardzo skuteczna, smaczna i rozsądna (nic się nie marnuje). Efekty stopniowe, ale za to bardzo trwale. Tego oczekiwałam, po wielu nieudanych próbach samodzielnego odchudzania. Analiza wyników laboratoryjnych na wizycie była dla mnie ważnym elementem wizyty. Dodam, że po wykonaniu badań kontrolnych po 6 miesiącach współpracy, moje przeciwciała przeciwko tarczycy spadły. To wielki sukces za który dziękuję. Polecam.

Na chwilę obecną mam za sobą pierwszą wizytę u Pani Wiktorii. Wybrałam się tam z polecenia dobrego znajomego, który zachwycony jest z efektów diety. Niekompetencja lekarzy na jakich dotychczas trafiałam była imponująca. Zaś moje dolegliwości wzmagały się mimo ich "starań". Postanowiłam więc skierować się do profesjonalisty, którym Pani Wiktoria z pewnością jest. Kompetencja i rzetelność to definitywnie cechy, którymi Pani się wyróżnia. Gorliwie wykonywane notatki i wywiad dzięki, któremu można dowiedzieć się o najdrobniejszych szczegółach nawet o sobie samym ;) Haszimoto, które zostało u mnie zasugerowane podczas wizyty faktycznie odpowiada ...

Na chwilę obecną mam za sobą pierwszą wizytę u Pani Wiktorii.
Haszimoto, które zostało u mnie zasugerowane podczas wizyty faktycznie odpowiada moim objawom. Niestety nikt wcześniej mi nie wierzył iż mogę się źle czuć. Moje dolegliwości zaś bagatelizowano odkąd byłam nastolatką.
Dzisiaj wiem, że jest szansa by ponownie czuć się zdrowo i z niecierpliwością czekam na moją pierwszą dietę. Jestem pewna, że odpowiednie odżywianie jest w stanie zdziałać więcej niż farmakologia.
Nikt nam nie mówi o zdrowym odżywianiu i jego właściwościach. Jeżeli nie wiemy gdzie zacząć warto stawiać swoje pierwsze kroki pod okiem kogoś kto ma o tym pojęcie. Polecam zdecydowanie Panią Wiktorię Kreft.

Do Pani Wiktorii trafiłam ze względu na problemy z wagą, wynikające ze złej pracy tarczycy oraz przysadki mózgowej. Pani doktor zleciła wykonanie niezbędnych badań, przeprowadziła wywiad oraz dobrała odpowiednią dietę. Dużym plusem tej współpracy były z pewnością dociekliwość oraz zaangażowanie z Pani strony. W czasie trwania miesięcznego pakietu na bieżąco były sprawdzane dzienniczki żywieniowe oraz przekazywane wszelkie informacje drogą internetową oraz telefoniczną. Oprócz pierwszej wizyty, spotkałyśmy się dwukrotnie. Pierwsze efekty są już widoczne, z czego jestem bardzo zadowolona. Z ręką na sercu polecam współpracę z Panią Wiktorią.