dr n. med. Wioletta Barańska-Rybak

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy, Dermatolog estetyczny

Z pomocą doktor Barańskiej-Rybak pozbyłem się trądziku. Nie tylko posiada ona szeroką specjalistyczną wiedzę, ale także jest niezwykle sympatyczną i uprzejmą osobą. Podczas wizyt słucha pacjenta i nigdy nie okazuje zniecierpliwienia. Indywidualne podejście i trafne zalecenia. W razie potrzeby służy pomocą i odpowiada na pytania również telefonicznie pomiędzy wizytami, co zapewnia pacjentowi ogromny komfort. Z czystym sumieniem polecam!

Ktokolwiek ma problemy dermatologiczne i chciałby znaleść się w dobrych rękach aby być zdrowym polecam Dr.Baranska-Rybak.

U Pani doktor leczę trądzik i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest osobą miłą, dostępną i wyluzowaną.

Wyjątkowa lekarka, nie dość, że rozumie problemy pacjenta to jeszcze profesjonalnie podchodzi do choroby. Od pierwszej wizyty czujesz się ,że lekarz chce ci pomóc i wie co robi.Takich lekarzy szukać ze świeczką, polecam jako profesjonalistę.

Jestem jak najbardziej zadowolona!! Szybko zdiagnozowano chorobę skóry u mojego synka i dzięki odpowiednio dopasowanym maściom nie ma ani śladu :) polecam jak najbardziej!!!

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Gdynia"?

Igor Michajłowski

Dermatolog dziecięcy