prof. dr hab. n. med. Wioletta Barańska-Rybak

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy, Dermatolog estetyczny

Moja żona poszła do Pani Wioletty z trądzikiem i od razu dostała receptę na antybiotyk. Praktycznie brak wywiadu, brak pytań o ciążę, styl życia, dietę czy sprawy hormonalne. Brak JAKICHKOLWIEK badań. Leczenie objawowe przyniosło umiarkowany efekt, ale potem pani doktor zmieniła leki na mniej skuteczne. Na koniec najlepsze - gdyby Pani Wioletta postanowiła zbadać hormony, to moja żona od roku wiedziałaby o swoich problemach z tarczycą. Szkoda niemałych pieniędzy na wizyty u tej Pani.

Szkoda niemałych pieniędzy na wizyty u tej Pani.

Z pomocą doktor Barańskiej-Rybak pozbyłem się trądziku. Nie tylko posiada ona szeroką specjalistyczną wiedzę, ale także jest niezwykle sympatyczną i uprzejmą osobą. Podczas wizyt słucha pacjenta i nigdy nie okazuje zniecierpliwienia. Indywidualne podejście i trafne zalecenia. W razie potrzeby służy pomocą i odpowiada na pytania również telefonicznie pomiędzy wizytami, co zapewnia pacjentowi ogromny komfort. Z czystym sumieniem polecam!

Ktokolwiek ma problemy dermatologiczne i chciałby znaleść się w dobrych rękach aby być zdrowym polecam Dr.Baranska-Rybak.

U Pani doktor leczę trądzik i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest osobą miłą, dostępną i wyluzowaną.

Wyjątkowa lekarka, nie dość, że rozumie problemy pacjenta to jeszcze profesjonalnie podchodzi do choroby. Od pierwszej wizyty czujesz się ,że lekarz chce ci pomóc i wie co robi.Takich lekarzy szukać ze świeczką, polecam jako profesjonalistę.

Jestem jak najbardziej zadowolona!! Szybko zdiagnozowano chorobę skóry u mojego synka i dzięki odpowiednio dopasowanym maściom nie ma ani śladu :) polecam jak najbardziej!!!

Lekarz idealny!Bardzo sympatyczna Pani,poświęca tyle czasu ile trzeba,bardzo ładnie poprowadziła mój trądzik a botox który mi wstrzyknęła dał efekt bardzo długi i naturalny. Zdarzyła mi się sytuacja kiedy musiałam zapytać o lek gdy Pani była na urlopie i telefonicznie nie spieszac sie odpowiedziala na wszystkie pytania.Bardzo polecam Ewa

Ewa

Przemiła Pani doktor, świetnie prowadzi moją dolegliwość, za każdym razem jestem zadowolona z efektów jej pracy. Naprawdę polecam! Rzadko zdarza się taki lekarz - bardzo pomocna, a pomoc bezinteresowna. Sporo czasu poświęca dla pacjenta, wszystko krok po kroku wytłumaczy. Bardzo ufam Pani doktor i dziękuję Jej.

Doskonały lekarz. Poradziła sobie z moim problemem na pierwszej wizycie. Wszystko ustąpiło. Jest super. Do tego miła, młoda, uśmiechnięta pełna energii i tłumaczy wszystko od a do z. Polecam !!!