Wioletta Korzeluch

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

Pani doktor wykazuje się dokładnością i cierpliwością podczas badania.Jasno i bez koloryzowania odpowiada na zadawane pytania,rozwiewając niepokoje rodziców.Polecam.

Lekarz godny polecenia, miła , uprzejma, kompetentna, byłam pierwszy raz iz zrobiła na mnie dobre wrażenie

Najlepszy fachowiec świata. Cudowna i miła osoba. Moja córka zawdzięcza jej życie. Pani Doktor jest niezwykle cierpliwa, uśmiechnięta, a przede wszystkim zawsze ma czas dla pacjenta. Polecam!!!

Wspaniały Lekarz i Człowiek!!!!!! Leczy moje dzieci od wielu lat i tylko do niej mamy pełne zaufanie. Z pełną odpowiedzilnością mogę polecić innym pacjentom Panią Doktor.

bardzo dobry, kompetentny lekarz; syn (11 lat)przeszedł pod kierunkiem pani doktor komplet badań związanych z arytmią serca; po roku leczenia znów może ćwiczyć na W-Fie

Wciąż poszukujesz "Kardiolog dziecięcy Kielce"?

Kielce

Beskidzka 6