lekarz Wioletta Kowalik-Laskowska

2,7
2,6
2,2
2,4

U mnie też Pani doktor nie rozpoznała odwarstwienia siatkówki nawet w bardzo zaawansowanym stadium. Odwarstwienie siatkówki to był dla niej ,,ubytek oka". Odwarstwienie siatkówki mogło trwać kilka lat. Wizyta u Pani doktor polegała tylko na dobieraniu coraz mocniejszych szkieł bym widziała najmniejsze literki na tablicy okulistycznej. Inne młode okulistki z Lublina rozpoznały od razu zaawansowane odwarstwienie siatkówki z torbielami i zostałam zoperowana. Niestety w tej chorobie oczu liczy się czas. Musiałam mieć najpoważniejszą operacje(witrektomie) oka i niewiele na nie widzę, liter nie widzie z bliska w ogóle z dala tylko kontury liter. Jeżeli komuś się przytrafi odwarstwienie siatkówki, nie zostanie to rozpoznane, co najwyżej Pani doktor może odesłać na prywatną wizytę do siebie jeszcze raz, oraz pole widzenia również prywatnie. Nic nie widziałam na polu widzenia, bo gdy siatkówka się odwarstwi człowiek przestaje widzieć! Wysoka krótkowzroczność jest jedną z przyczyn odwarstwienia siatkówki, dokładanie coraz mocniejszych szkieł wydłuża gałkę oczną przez co jest bardzo podatna na odwarstwienie. odradzam wszystkim leczenie u Pani doktor. Specjalistką od chorób oczu jest tylko z nazwy.

WIOLETTA KOWALIK-LASKOWSKA - NIE POLECAM. JEŚLI CHCECIE WIDZIEĆ POSZUKAJCIE PRAWDZIWEGO SPECJALISTY!!! Z przykrością muszę potwierdzić większość negatywnych opinii. Kultura osobista pani doktor pozostawia wiele do życzenia. Przyjmuje na NFZ po czym na kolejną wizytę zaprasza już do gabinetu prywatnego ( 100-120 zł wizyta ). Opiszę przykład mojej babci, która niemal oślepła przez pazerność tej lekarki. Babcia zgłosiła się na wizytę na oddziale okulistycznym z zaćmą. Już na tej wizycie babcia została potraktowana jak zło konieczne i odesłana do domu ze stwierdzeniem, że operacja nie jest jeszcze potrzebna, bo choroba nie jest daleko posunięta, babcia natomiast twierdziła, że już niewiele widzi. Został wyznaczony termin operacji za rok. Na kolejna wizytę została zaproszona już prywatnie. Minął rok, babcia spakowała sobie rzeczy i pełna nadziei, że zostanie w szpitalu i będzie miła zabieg pojechała rano na umówioną wizytę. Wróciła załamana po kilku godzinach ponieważ sytuacja z pierwszej wizyty powtórzyła się z tą różnicą, tym razem kosztowało to 100 zł. Kolejne przesunięcie terminu zabiegu o rok... I tak cztery razy sytuacja się powtórzyła. Babcia przez ten czas niemal całkiem przestał widzieć ponieważ soczewki mętniały coraz bardziej, a pani doktor twierdziła, że nie jest źle. W międzyczasie zmieniła babci dwukrotnie okulary ( niezbyt trafnie jak ocenił to inny specjalista) i przetestowała na niej całą gamę kropli do oczu. Podsumowując; zabieg przekładano ponad 4 lata aż w końcu stwierdziłam, że czas zmienić lekarza, bo chyba coś jest nie tak. Była to słuszna decyzja. W ciągu miesiąca od zmiany lekarza babcia była po udanym zabiegu przeszczepu soczewki. Widzi coraz lepiej i juz przymierza się do operacji kolejnego oka.

Nie polecam tej dr do leczenia dzieci, jest nie uprzejma. Krzyczała na moje dziecko, zachowywała się jakby była tam za karę. Nie polecam drodzy rodzice, dziecko przeżyje traume po spotkaniu z tą panią.

leczę się u niej juz 15 lat i jest najlepszym lekarzem okulistą z jakim się spotkałam !!!!!!!!!! nikt mi nie wmówi żejest inaczej

jest lekarzem który naciąga na wizytę,preferuje wizyty prywatne,dostać sie na ubezpieczenie to tylko fikcja,wizyty nocne bo być przyjętąo godzinie 21 -22 z dzieckiem to chyba coś nie tak.

Kompletnie nie zgadzam się z opiniami na forum. Posiadam medyczne wykształcenie i mogę stwierdzić, że opinie, które Państwo tutaj wystawiają sa pochopne i bardzo krzywdzące. Jeśli nie znają się Państwo na kwestiach medycznych to prosiłaby się nie wypowiadać - nie wnosi to żadnej wartości dodanej do ukształtowania całościowej opinii. Pani "argument" o bolącej glowie jest nie na poziomie. Czasami bowiem po zmianie szkieł mogą wystąpić bóle i zawroty głowy - czasem to czas rozwiązuje problem, w innych przypadkach należy zmienić szkła na inne. Proszę nie zapominać, że to pacjent dobiera sobie szkła sam, nie lekarz oczami pacjenta, bo to nie lekarz będzie w nich chodził.
Co do operacji, które wykonuje Pani Dr z lekarzami z Lublina - mogę się wypowiedzieć gdyż moja Mama była operowana. Dziwne, że niektórzy z nas nie rozumieją, że każdy lekarz żeby wykonać poprawnie operację na żywym "materiale" musi najpierw obejrzeć tysiące operacji i ktoś z większym doświadczeniem musi go nauczyć. A więc zanim się wypowiadamy - powinniśmy jeszcze raz to przemyśleć i raczej być wdzięczni, że zostały nam stworzone warunki do takich operacji w szpitalu w Puławach i nie musimy jeździć do Lublina czy Nałeczowa.
Na mnie Pani Doktor sprawiła bardzo dobre wrażenie. Jest jak najbardziej osobą godną polecenia i chyba żaden inny lekarz nie poświęca pacjentowi tak dużo czasu jak Pani Dr. Pamiętajmy, że to od nas samych zależy gdzie się leczymy, mamy możliwość wyboru. A kolejki w Jej gabinecie świadczą chyba same za siebie...
Pozdrawiam.

Kopmletnie na niczym się nie zna !!! Nawet nie potrafiła dobrać dla mnie odpowiednich szkieł ! jeszcze jak mówiłam, że nie widzę, nie mogę przeczytać tych literek, to ona czy sobie z niej żartuje - brak kultury.Tylko kase potrafi drzeć z ludzi.Przez złe dobranie szkieł mam bóle głowy i zawroty. Zmieniam okuliste z innego miasta, bo w Puławach "dupa" a nie okuliści !!!

Kopmletnie na niczym się nie zna !!!

nigdy na niczym się nie znała - zabiegi robią lekarze z lublina a ona tylko potrafi się głupio śmiać

Jest to kobieta humorzasta, zazwyczaj niezbyt przyjemna (już sam jej wygląd nie napawa optymizmem). Pomimo tego, że byłam na prywatnych wizytach, a mój problem z oczami nie był "skomplikowany" nie potrafiła mi pomóc, tylko naciągała na kolejne wizyty. Gdy krople, które otrzymałam spowodowały uboczne skutki i chciałam to skonsultować telefonicznie, nawrzeszczała na Mnie, gdyż powinnam przyjść na kolejną, prywatną wizytę, pomimo tego, że kilka dni wcześniej byłam. Po prostu SZOK. I jeszcze jedno idąc do niej weźcie ze sobą coś na uspokojenie, bo mimo "numerków" pierwszeństwo mają znajomi tej kobiety.

To najlepsza okulistka u jakiej byłam. Zawód lekarza to niewątpliwie jej powołanie. Polecam!