lek. dent. Wioletta Pawelec-Beriah

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Polecam panią doktor z czystym sumieniem, chodzę do niej ze sobą i z dziećmi, ma super podejście, uprzejma, dokładna, nie no naprawdę polecam w 💯%!!!!!!!! Mój pięcioletni syn ją uwielbia.

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to najlepsza Pani stomatolog! Najwyższa jakość, profesjonalizm, połączone z niezwykłą i niespotykaną delikatnością. NAJLEPSZA !!!

Bardzo dobra dentystka polecam.Nic dodać nic ująć.Miałam bardzo duże problemy z zębami ale dzięki Pani Doktor udało mi się.

Do p. Pawelec - Beriah na wizytę - owszem - trudno się umówić, jednak mimo wszystko jestem zadowolona z efektów leczenia zębów w jej gabinecie. Porównując ceny za wykonaną usługę stomatologiczną w jej gabinecie z cennikami innych stomatologów śmiało można stwierdzić, że koszty leczenia uzębienia przez p. doktor wcale nie są wysokie. Jest dokładna, delikatna, empatyczna. Cóż... A opinia innych lekarzy o wykonanej usługi przez poprzednika nigdy nie będzie obiektywna (czyt. pozytywna). Przecież zawsze trzeba coś złego powiedzieć, żeby zwrócić uwagę na swój - czasami wątpliwy - profesjonalizm.

Witam. Zgadzam się ze pani doktor jest miła ale nie zna się na Leczeniu zębów wcale. Ja chodziłam do niej z całą rodziną i popsuła nam żeby wszystkim.w moim przypadku to nawet kanały mi się zobligowaly musiałam jeździć po Kielcach płacić i płakać ale to nie tylko z jednym zebem miałam problemy. Inni dziwiło się kto mi to robił. Nawet leczenie kanałowe nie było zrobione jak trzeba kanały wypełnione tylko częściowo i to w 3 zębach.maz również miał problemy zgnił mu ząb mimo tego że co chwile chodził z nim do reklamacji teraz ma implanta. Ostrzegam szkoda pieniędzy bo dentysta nie może być tylko milutki i mówić yhy tak tak.NIE POLECAM

Pani doktor owszem miła, uprzejma cóż z tego tak mi wyleczyła zęba że musiałam go leczyć kanałowo,dentysta który to poprawiał powiedział "jeszcze czegoś takiego w zębie nie widziałem". Nie polecam, nigdy o czasie ómówionym nie przyjmuje zawsze jest poślizg!

Polecam cała moja rodzina leczy się u niej Zawsze miła i delikatna w leczeniu POLECAM

Cudowna lekarka, z powołania. Polecam każdemu,sparzyłam się na poprzedniej pani stomatolog, a ta naprawdę mnie zszokowała i to bardzo pozytywnie, przede wszystkim swoim podejściem do pacjenta, jest przemiłą kobietą. Profesjonalizm, dokładność...naprawdę warto!

mam problem z Tą panią dotktor, dlaczego?? otóż leczyłam u niej swoje zęby koło 2007 r. była świetnia, wszystko było super,Tania nie jest ale płaci się po każdej wizycie nie po skończeniu zęba. w 2010 potrzebowałam wizyty natychmiast bo odczuwałam straszny, niewyobrażalny ból, poszłam do pani doktor i co mi powiedziała: " w przyszłym tygodniu, teraz nie mam miejsca". dobrze że inny dentysta okazał więcej zrozumienia, okazało się że wdała się zgorzel. toteż niestety Ta Pani jest u mnie skreślona.

Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu Panią stomatolog. Na życzenie pacjenta podaje znieczulenie dzięki któremu zabieg borowania jest całkowicie bezbolesny. Pacjentowi poświęca odpowiednio dużo czasu nie patrząc nerwowo na zegarek. Opowiada pacjentowi co właśnie "robi" przy zębie. A w dodatku jest bardzo miłą osobą.