lekarz Wioletta Sorbian

3,9
3,7

Nie oceniam kompetencji bo się nie znam ale pani doktor miła i kontaktowa. Chyba nie widziałem lekarza z którym mogłem tak normalnie rozmawiać i nie wk..wiać się co chwile, że muszę każde słowo wyciskać. W czasie mojej poprzedniej wizyty u innego lekarza pan doktor łaskawie wypowiedział pewnie z półtora zdania. Polecam a panią doktor pozdrawiam.

Zdecydowanie Polecam! Jako pierwsza z pięciu lekarzy, którzy mnie badali w ciągu miesiąca wykryła zmiany osłuchowe w płucach. Skierowała do szpital itd. Rzetelna, miła i kompetentna. Ja plasuje Panią Doktor bardzo wysoko w rankingu radomskiej Służby Zdrowia. Niestety w dużej mierze, swoją chorobę zawdzięczam niekompetentnym lekarzom. Pani doktor jest pierwszym lekarzem w Radomiu, któremu ufam.

Widać od razu, że ten kto pisze te negatywne opinie nie leczył się u tej Pani doktor, natomiast swoją opinią nieudolnie chce zaszkodzić. Bardzo polecam wizytę tej pani, z pewnością nie zawiedziecie się.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

PRZED WIZYTA BYŁAM CHORA PO WIZYCIE RÓWNIEŻ

PRZED WIZYTA BYŁAM CHORA PO WIZYCIE RÓWNIEŻ

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Radom"?

Piotr Górski

"PRZYCHODNIA GOŁĘBIÓW"