lekarz Wioletta Woźnowska

Psychiatra

bYŁAM PIERWSZY RAZ ,BARDZO PROFESJONALNA P.DOKTOR,BEDE CZEKAĆ NA EFEKTY LECZENIA NAPISZĘ WTEDY DUZO WIECEJ,PODOBA MI SIE 0 CHEMI A PRZEDE SZYSTKIM SZCZEGŁOWE BADANIA NA POCZĄTEK,LEKARZE RODZINNI JAK I PSYCHIATRZY NAWET O TYM NIE MYSLA CHYBA ŻE JUŻ KONIECZNOŚĆ WYŻSZA

Mogę z pewnością polecić. Pani słucha bardzo uważnie, jest sympatyczna i kompetentna. Nie jest tak, jak ktoś tutaj napisał, że rozdaje leki na lewo i prawo, tylko stosuje je jako ostateczność, co zdecydowanie świadczy o jej profesjonalizmie.

Lekarz godny polecenia - nie wiem na jakiej podstawie opnia, że szasta lekami, bo co jak co, ale Doktor jest bardzo ostrożna w przepisywaniu leków. Ma dużo serca i cierpliwości.

Nie wiem czy faktycznie wam tu wszystkim pomógł , ja natomiast nie polecam wizyty u niej. Idziesz do niej, wysłucha ciebie uważnie, zapisze objawy na kartce, da recepty na serie psychotropów i problem rozwiązany. Innej pomocy nie dostaniesz tak samo właściwego rozpoznania choroby. Dlatego śmieszą mnie te opinie jako niby o na porady dawała i wsparcie psychologiczne jak to jest lekarz od przepisywania leków. A tu na depresje , tu jeszcze stabilizator nastroju , może do tego lek przeciwpadaczkowy i dowidzenia. Raz je weżniesz i będziesz uzależniony od niej, bo jak się zaczyna brać neuroleptyki nie wolno już ich nagle rzucać, a po receptę trzeba będzie chodzić i w taki sposób są stali klienci i stały dochód z wizyt. Lepiej szukać wsparcia , jakieś psychoterapie itp. a tam iść tylko w przypadku naprawdę ostrych psychoz.

Mój syn miał problem ze zdrowiem Pani Doktor bardzo dużo mu pomogła jestem bardzo jej wdzięczna,dziękuje Bogu że trafiliśmy do niej.Bardzo polecam lekarz profesjonalista super .Bardzo jej dziekuje.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Lębork"?

ul. Henryka Sienkiewicza 18

Armii Krajowej 24b lok. 12